آرای جدید كمیته تعیین وضعیت، نساجی، شاهین و مس جریمه شدند

آرای جدید كمیته تعیین وضعیت، نساجی، شاهین و مس جریمه شدند

بازی فوتبال: كمیته وضعیت بازیكنان فدراسیون آرای خودرا درباب برخی از پرونده های مطروحه در این كمیته نسبت به برخی باشگاه های مورد شكایت اعلام نمود.به گزارش بازی فوتبال به نقل از ایسنا و به نقل از فدراسیون فوتبال، با عنایت به شكایت احمدرضا زنده روح از باشگاه مس كرمان، این باشگاه به پرداخت مبلغ ۲ میلیارد و ۱۱۸ میلیون و ۱۸۳ هزار ریال بابت اصل خواسته در حق خواستار محكوم شد. همین طور درباب هزینه دادرسی با بیان نظر به عدم مطالبه، كمیته با تكلیفی مواجه نیست.

* به دنبال شكایت میثم كریمی از باشگاه نساجی مازندران، این باشگاه به پرداخت مبلغ ۳۵۳ میلیون و ۷۰۰ هزار ریال بابت مانده قرارداد پرداخت نشده و مبلغ ۲۶۰ میلیون ریال پاداش صعود به لیگ برتر كه جمعا به میزان ۶۱۳ میلیون و ۷۰۰ هزار ریال در حق خواستار محكوم شد. همین طور درباب هزینه دادرسی با بیان نظر به عدم مطالبه، كمیته با تكلیفی مواجه نیست.

* در پرونده شكایت حسین كاظمی از باشگاه شاهین شهرداری بوشهر، این باشگاه به پرداخت مبلغ ۱۴۰ میلیون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ ۲ میلیون و ۸۰۰ هزار ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواستار محكوم شد.

* با عنایت به شكایت علی رفعت از باشگاه شاهین شهرداری بوشهر، كمیته وضعیت بعد از بررسی پرونده دعوای خواستار را مردود اعلام نمود.

آرای صادره ظرف مدت ۷ روز از تاریخ ابلاغ در كمیته استیناف فدراسیون فوتبال قابل تجدیدنظرخواهی خواهد بود.

منبع:

1398/06/14
13:03:01
5.0 / 5
4897
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری