تمرین تیم ملی امید در روز مصدومیت قائدی، بازدید سرخابی ها از تمرین شاگردان مجیدی

تمرین تیم ملی امید در روز مصدومیت قائدی، بازدید سرخابی ها از تمرین شاگردان مجیدی

به گزارش بازی فوتبال تمرینات تیم ملی امید در راه مقدماتی المپیك توكیو مورد پیگیری قرار|گرفت.به گزارش بازی فوتبال به نقل از ایسنا، دومین جلسه تمرین تیم ملی امید در راه آماده سازی المپیك ۲۰۲۰ زیر نظر فرهاد مجیدی و با حضور حمید استیلی و مرتضی محصص، عضو كمیته فنی تیم ملی امید در مركز ملی فوتبال برگزار گردید.

در این تمرین كه اصحاب رسانه اجازه حضور ۳۰ دقیقه ای در آنرا داشتند، بازیكنان ابتدا به صحبت های فرهاد مجیدی گوش دادند و سپس مشغول به گرم كردن شدند.

مهدی قائدی، بازیكن باشگاه استقلال همراه سایرین تمدید نكرد و تنها به صحبت با رسانه ها بسنده كرد. همینطور معراج اسماعیلی دروازه بان تیم ملی امید هم در هنگام گرم كردن مصدوم گردید.

در اواسط تمرین شاگردان مجیدی، وریا غفوری و حسین كنعانی به محل تمرین آمدند و از نزدیك شاهد مرور كارهای تاكتیكی شاگردان مجیدی بودند.

به گزارش بازی فوتبال به نقل از ایسنا، جواد پاینده، كارمند روابط عمومی تیم ملی امید درباره شرایط زمین تمرین این تیم اظهار نمود: از آغاز مرحله مقدماتی كه اردوهای تیم ملی شروع شده، بسیاری از مربی ها و اعضای سابق تیم ملی اظهار داشتند كه امكانات متفاوت بوده است. ما بازی های مختلف بین المللی خوبی داشتیم. پیش از مرحله مقدماتی با اردن، عمان و سه بار با سوریه بازی كردیم و یك اردو در قطر داشتیم و امكانات در این مقطع زمانی بی سابقه بوده است. در این مرحله می توانیم دو بازی خوب با ازبكستان داشته باشیم كه خیلی می تواند به ما كمك نماید.

او اضافه كرد: باید بدانیم فیفا دی است و رده های دیگر ملی هم اكنون در مركز ملی فوتبال هستند و از امكانات اینجا استفاده می نمایند. طبیعی است كه در این ترافیك، همه تیم ها از همه زمین ها نمی توانند استفاده كنند. ما در اسفند برای مسابقات مرحله مقدماتی از زمین شماره ۲ استفاده می كردیم كه بهترین زمین كمپ است اما در ترافیك موجود مجبوریم از زمین های خارج از كمپ هم استفاده نماییم.

پاینده اضافه كرد: امكان دارد كه برخی از زمین هایی كه ما برای تمرین به آنجا رجوع می نماییم كیفیت لازم را نداشته باشند و طبیعتا با این وجود زمین تمرین تغییر می كند. همین تیم امید در زمین خیریه عمل و پژوهشگاه تمرین كرده و زمینی كه شرایط خوبی را نداشته باشد، بطور قطع برای اردوی بعد تغییر می كند اما این مشكل برای ترافیك اردوهای تیم های ملی، اجتناب ناپذیر است و همه تیم های ملی در انتها هفته تهران را برای پیگیری بازی های خود تهران را ترك می كنند. تیم ملی امید كه به ازبكستان می رود. تیم ملی جوانان هم به اندونزی و تیم ملی بزرگسالان هم به دنبال بازی رسمی خودش است.

منبع:

1398/06/11
14:28:51
5.0 / 5
4152
تگهای خبر: المپیك , بازی , بازیكن , باشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری