توضیح عبدی درباره درگیری دربازی تیم فوتبال نوجوانان ایران و عراق

توضیح عبدی درباره درگیری دربازی تیم فوتبال نوجوانان ایران و عراق

به گزارش بازی فوتبال سرمربی تیم فوتبال زیر 16 سال ایران توضیحاتی را درباره درگیری در دیدار تداركاتی این تیم با عراق ارائه كرد و اظهار داشت: تیم عراق عامدانه دنبال ایجاد تشنج بود.به گزارش بازی فوتبال به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، حسین عبدی درباره اتفاقات رخ داده در دومین بازی تداركاتی تیم نوجوانان ایران و عراق اظهار داشت: بعد از كسب پیروزی پرگل در بازی اول مقابل تیم عراق، متاسفانه رفتار ورزشی بازیكنان این تیم در بازی دوم كاملا تغییر نمود و از شروع بازی روی تمام صحنه های حتی نیمه حساس بطور بی پروا برخوردهای شدیدی داشتند.
وی افزود: در واقع از شروع این بازی تمركز بازیكنان ما به سبب رفتارهای عجیب بهم خورد و در نیمه دوم كه بازیكنانمان به بازی عادی خود بازگشتند و گل تساوی را به ثمر رساندند، روی صحنه شادی بعد از گل بازیكنانمان كه صد درصد عاری از هرگونه تحریك تیم مقابل بود اما با ایجاد درگیری بازیكنان ما را مورد حمله قرار دادند.
سرمربی تیم فوتبال نوجوانان اشاره كرد: قاطعانه می گویم كه تیم حریف عمدا به دنبال ایجاد تشنج و نیمه تمام گذاشتن بازی بود تا اینكه ۵ دقیقه به انتها بازی این كار را انجام داد. البته دست بازیكن ما برخلاف موارد مطرح شده گرفتار شكستگی نشد. خیلی جالب است كه دقیقا همین اتفاق هم در دیدار اخیر تیم جوانان عراق مقابل امارات پیش آمد و بازی به درگیری كشیده شد.
عبدی اشاره كرد: باتوجه به اینكه بازیكنان در رده سنی زیر ۱۶ سال هستند این كاملا طبیعی است كه گرفتار تصمیم گیری های هیجانی و آنی شوند. اما مسئله مهم برای ما در كادرفنی، استفاده فنی از این دو بازی بوده است. باید مانع از ایجاد جو منفی رسانه ای ناشی از رفتار نامناسب تیم حریف روی بازیكنان خودمان شویم، چونكه كمتر از ۱۶ روز دیگر مسابقات را در پیش داریم و بازیكنان در این رده سنی نباید تمركزشان را از دست بدهند.
وی درانتها اظهار داشت: تا جایی كه اطلاع دارم فدراسیون پیگیر سوژه است و درخواستی كه دارم اینكه بجای مانور دادن روی رفتار تیم حریف، حفظ تمركز بازیكنان خودمان را اولویت اصلی قرار بدهیم و هدفمان كسب نتیجه در مسابقات پیش رو باشد. ضمن اینكه در مسابقات رسمی هم امكان دارد این اتفاقات پیش بیاید، چه برسد به بازی دوستانه و در مقابل تیمی كه سابقه چنین رفتاری در تمام رده های سنی را داشته است.


منبع:

1398/06/10
23:41:18
5.0 / 5
4253
تگهای خبر: بازی , بازیكن , پیروزی , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری