ماجدی در گزارش بازی فوتبال:

نه گزینه مدیرعاملی استقلال هستم نه دشمن استراماچونی

نه گزینه مدیرعاملی استقلال هستم نه دشمن استراماچونی

به گزارش بازی فوتبال عضو هیات مدیره باشگاه استقلال با تاكید بر این كه هواداران به شایعات مطرح شده در فضای مجازی توجه نداشته باشند اظهار داشت: من كاندیدای مدیرعاملی استقلال نیستم.به گزارش بازی فوتبال به نقل از مهر، آنچه پیرامون استقلال در این روزها زیاد است، شایعات و اخباری است كه عمده آنها از راه فضای مجازی به خورد افكار عمومی داده می شود. یكی از این شایعات، بركناری امیرحسین فتحی از مدیریت استقلال و جانشینی میرشاد ماجدی به جای وی است.
در همین رابطه میرشاد ماجدی در گفتگو با خبرنگار مهر تصریح كرد: خیلی دوست دارم بدانم منشاء این اخبار بی اساس كه جز صدمه، برای استقلال سود دیگری ندارد، كیست و كجاست و این افراد با چه هدفی به دنبال ضربه زدن به این تیم هستند.
عضو هیات مدیره استقلال تصریح كرد: نه فعلا قراری بر بركناری امیر حسین فتحی هست، نه بنده گزینه جانشینی او هستم و نه من دشمن استراماچونی هستم. استراماچونی، فتحی، ماجدی و دیگران همه در استقلال یك هدف دارند و آن موفقیت استقلال است.
ماجدی بیان داشت: برخی ها از هیات مدیره تصور درستی ندارند و با شرح وظایف آن آشنا نیستند و فكر می كنند اعضای هیات مدیره مثل مدیر و معاونین باید ۲۴ ساعته در باشگاه باشند و در ریز كارها مداخله كنند. در حالیكه اینطور نیست اعضای هیات مدیره در جلساتی دوره ای كه دارند تنها سیاست گذار باشگاه هستند و همه امور اجرایی در دست مدیرعامل است.
پیشكسوت باشگاه استقلال اظهار داشت: بعضی ها خط می دهند كه در فضای مجازی بزنند منِ ماجدی دشمن استراماچونی و هوادار یك مربی خاص هستم. تاكید می كنم من نه دشمن استقلال هستم و نه دشمن استراماچونی. دشمن استقلال همان هایی هستند كه این شایعه ها را ترویج می دهند تا به استقلال ضربه بزنند.
عضو هیات مدیره آبی پوشان خاطرنشان كرد: هواداران استقلال باید هوشیار باشند و به این شایعات توجه نكنند و آنرا ترویج ندهند. تیم ما این روزها به اندازه كافی مشكل دارد و هواداران نباید با پشتیبانی از این شایعه پراكنان در فضای مجازی كه دشمن قطعی استقلال هستند و قصد لطمه زدن به این تیم دارند، از آنها حمایت كرده و آب به آسیاب دشمن بریزند.

1398/06/05
13:09:21
5.0 / 5
5154
تگهای خبر: باشگاه , تیم , ضربه , مجازی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری