پس از گذشت ۱۰ ماه از كلنگ زنی با حضور شیخ سلمان

انبار نخاله یا پروژه راه اندازی ساختمان ۱۵ طبقه فدراسیون فوتبال؟ بعلاوه عكس

انبار نخاله یا پروژه راه اندازی ساختمان ۱۵ طبقه فدراسیون فوتبال؟ بعلاوه عكس

به گزارش بازی فوتبال پروژه راه اندازی ساختمان جدید فدراسیون فوتبال سال قبل با حضور رئیس كنفدراسیون فوتبال آسیا كلنگ زنی شد اما این پروژه طبق چشم اندازهای فدراسیون فوتبال پیش نمی رود.


به گزارش بازی فوتبال به نقل از ایسنا، پروژه ساختمان جدید فدراسیون فوتبال از زمان حضور مهدی تاج در سمت ریاست این فدراسیون عنوان شد و پس از اهدای یك قطعه زمین از جانب وزارت ورزش و جوانان به این فدراسیون كه در كنار كمپ تیم های ملی قرار دارد، روند بررسی و عرضه پلت فرمی از این ساختمان به فدراسیون فوتبال انجام شد.
طبق پلتفرم عرضه شده كه تصویری از آنرا مشاهده می كنید، این ساختمان ۱۵ طبقه خواهد داشت كه در مجموع ۲۱ هزار متر مربع متراژ می شود كه طبقه نخست آن به موزه فدراسیون فوتبال ایران اختصاص می یابد. شش طبقه از این ساختمان در زیر زمین و ۹ طبقه روی زمین ایجاد می شود.
این ها اطلاعاتی بود كه مهدی تاج در مراسم كلنگ زدنی این بنا به خبرنگاران و مسؤلان حاضر در مراسم ارائه نمود. وی خاطرنشان كرد كه احیانا ظرف دو سال آینده این پروژه كه باعث تجمیع ادارات و سازمان های فدراسیون فوتبال می شود، خاتمه خواهد یافت.
در نهایت پس از بررسی های طولانی، با حضور شیخ سلمان در تهران، كلنگ این ساختمان زده شد و ماشین آلات سبك و سنگین در مقابل چشمان رئیس AFC مشغول به كار شدند اما بعد از حدود 10 ماه از آن زمان محل راه اندازی این پروژه به منطقه ای متروكه تبدیل گشته و آثاری از ساخت و ساز در آن دیده نمی گردد.
به نظر می آید به علل مختلفی همچون ركود اقتصادی و بحران ارزی در ایران، پروژه راه اندازی ساختمان فدراسیون فوتبال مطابق انتظارات پیش نرفته و چه بسا رو به عقب گام برداشته است.
تنها اقدام فدراسیون فوتبال برای ساخت این بنا، خالی كردن یك تریلی ماسه و یك تریلی آجر در محل پروژه است كه به نظر می آید این مصالح ساختمانی هم مربوط به تعمیرات مهمانسرای كمپ تیم های ملی باشد. دیگر اتفاق جالب طی این ماه ها، تخلیه نخاله های ساختمانی در محل این پروژه است كه به صورت كلی یك اقدام رو به عقب در جهت راه اندازی این بنا است.


با عنایت به روند كنونی به نظر می آید زمان راه اندازی و بهره برداری این پروژه تا مدت های مدیدی به طول انجامد.1398/05/30
22:02:52
5.0 / 5
4639
تگهای خبر: تیم , فدراسیون , فوتبال , ورزش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری