وزیر ورزش و جوانان:

تلویزیون نقش موثری در آرامش هوادار دارد، لیگ برتر منظم تر می شود

تلویزیون نقش موثری در آرامش هوادار دارد، لیگ برتر منظم تر می شود

به گزارش بازی فوتبال وزیر ورزش و جوانان اظهار داشت: لیگ برتر فوتبال امسال منظم تر و در امنیت و آسایش كامل هواداران انجام می شود.به گزارش بازی فوتبال به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، ششمین جلسه امنیت رویدادهای ورزشی با حضور وزیر ورزش و جوانان، محمدرضا داورزنی معاون قهرمانی، عبدالحمید احمدی معاون فرهنگی وزارت، مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال، رحیمی فرمانده پلیس تهران، كوثری جانشین قرارگاه ثارالله و مسئولان وزارت كشور و نهادهای برگزاری مسابقات در محل وزارت ورزش تشكیل شد.
مسعود سلطانی فر در ابتدای جلسه با تقدیر از زحمات زیاد نیروی انتظامی در برگزاری مسابقات فوتبال كشور اظهار داشت: سالیانه نزدیك به 6 هزار مسابقه فوتبال توسط فدراسیون فوتبال در رده های مختلف برگزار می گردد و تامین امنیت و آسایش خاطر هواداران با نیروی انتظامی است و از این بابت از آنها بسیار سپاسگزارم.
وزیر ورزش و جوانان اظهار داشت: فرمانده میدان در مسابقات ورزشی نیروی انتظامی است و همه باید با آنها هماهنگ باشند.
مسعود سلطانی فر اشاره كرد: لیگ برتر فوتبال امسال منظم تر و در امنیت و آسایش كامل هواداران برگزار می گردد و فدراسیون فوتبال وظیفه اصلی را در كنترل وضعیت انضباطی باشگاه ها و تیم ها دارد و نباید در برخورد با مخاطرات چشم پوشی كند.
وزیر ورزش و جوانان شادی و رضایت مردم را دستاورد مهم اجتماعی لیگ برتر فوتبال دانست و اظهار داشت: نیت اصلی برگزار كنندگان بایستی حفظ نشاط اجتماعی و رضایت هواداران از مسیر فوتبال و ورزش باشد.
وی درباره نقش صدا وسیما و برنامه ورزشی در لیگ برتر فصل آینده اظهار داشت: تلویزیون نقش تعیین كننده در آرامش بخشی تماشاگران و محیط فوتبال دارد و در كنار آن رادیو با آگاهی بخشی و كمك به انتشار اطلاعات درست، یاری كننده مسئولان برگزاری و باشگاه هاست.
مسعود سلطانی فر از دست اندركاران برگزاری لیگ برتر و فدراسیون فوتبال خواست تعامل بیشتری با رسانه ها و خبرنگاران داشته باشند و جلوگیری از دامن زدن به نگرانی و دلهره و اضطراب و مقابله با شایعات را وظیفه و رسالت مهم اصحاب رسانه دانست.


منبع:

1398/05/28
20:38:57
5.0 / 5
4529
تگهای خبر: امنیت , باشگاه , برنامه , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری