شمس و شمسایی باردیگر مقابل هم!

شمس و شمسایی باردیگر مقابل هم!

به گزارش بازی فوتبال حسین شمس و وحید شمسایی كه مدت ها بود پرچم سفید را در مقابل یكدیگر بالا گرفته بودند حالا ناخواسته وارد جنگی باردیگر با هم شده اند.


به گزارش بازی فوتبال به نقل از ایسنا، تنها ساعتی بعد از استعفای محمد حسن انصاری فرد از ریاست كمیته فنی و توسعه فوتسال به علت صدور حكم حضور محمدرضا ساكت در این كمیته كه از جانب مهدی تاج صورت گرفت، وحید شمسایی سرشناس ترین عضو این كمیته هم در پشتیبانی از انصاری فرد از سمتش كناره گیری كرد.
شمسایی علیرغم این كه تاكید كرده بود انصاری فرد او را به این كمیته نیاورده اما به خاطر پشتیبانی از او از كمیته فنی و توسعه استعفا داد. در همین رابطه چندین مدیرعامل باشگاه و چهره فوتسالی هم به پشتیبانی از انصاری فرد پرداختند. باوجودی كه انتظار می رفت یك از حامیان انصاری فرد حسین شمس باشد اما سرمربی اسبق تیم ملی در اقدامی غیرقابل پیشبینی مقابل او ایستاد و به پشتیبانی از محمدرضا ساكت پرداخت.
شمس در صحبت هایش در لفافه از شمسایی هم انتقاد نمود و معتقد بود وی در این قضیه نباید پشت انصاری فرد می ایستاده است. در این زمینه اما نكات جالبی هم جلب توجه می كند. از یكسو شنیده می شود جدا از حمایت های همیشگی انصاری فرد از شمسایی، وی در برگزاری بازی دوستانه ایران با قطر تلاش زیادی را با داود پرهیزكار رئیس كمیته فوتسال انجام داده تا زمینه باز پس گیری ركورد آقای گلی جهان توسط شمسایی فراهم گردد و بنابراین طبیعی است كه شمسایی هم حامی این مدیر قدیمی باشد.
در مورد حمایت شمس از ساكت هم به نظر می آید به این شایعه برگردد كه او یكی از گزینه های حضور در اركان مدیریتی فوتسال یعنی ریاست سازمان لیگ یا كمیته فنی و توسعه فوتسال است و حمایت های وی از ساكت و خط و نشانی كه برای اعضای هیات رئیسه سازمان لیگ كشیده و اعلام نموده "به زودی انتخابات هیات رئیسه برگزار می گردد و فوتسال از شر برخی از آقایان راحت می شود"، در همین راستاست.1398/05/28
15:05:35
5.0 / 5
4412
تگهای خبر: بازی , باشگاه , تیم , تیم ملی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری