درخواست بخشش كامل منصوریان رد شد، كاهش محرومیت به یك جلسه

درخواست بخشش كامل منصوریان رد شد، كاهش محرومیت به یك جلسه

بازی فوتبال: كمیته استیناف فدراسیون فوتبال اعلام نمود با درخواست بخشش علیرضا منصوریان و وحید محمدزاده سرمربی و بازیكن این تیم مخالفت شده اما محرومیتشان به یك جلسه كاهش یافته است.به گزارش بازی فوتبال به نقل از مهر، كمیته استیناف رای خودرا درباب دیدار تیم های نفت مسجد سلیمان و ذوب آهن اصفهان صادر كرد.
سال گذشته و پس از بازی نفت مسجدسلیمان و ذوب آهن، كمیته انضباطی فدراسیون فوتبال تیم نفت مسجدسلیمان را ۲۰۰ میلیون ریال جریمه كرد.
همچنین وحید محمدزاده بازیكن و علیرضا منصوریان سرمربی تیم ذوب آهن به ترتیب به دو و سه جلسه از همراهی تیم خود و حضور در مسابقات فوتبال و پرداخت جریمه نقدی بابت رفتار غیرورزشی و اهانت به داور و نماینده فدراسیون محكوم شدند.
كمیته استیناف فدراسیون فوتبال پس از درخواست دادخواهی منصوریان و محمدزاده امروز این گزارش را منتشر كرد:
«با توجه به گزارش مقامات مسئول مسابقه واحراز وقوع تخلف از ناحیه ایشان و مدافعات غیر موثر و غیر موجه تجدید نظرخواهان و با در نظر گرفتن اصل تناسب تنبیهات مقرره با تخلفات ارتكابی و نظر به سوابق رفتاری و اخلاقی تجدید نظر خواستار ردیف سوم و چهارم النهایه در اصل موضوع، با توجه به مجموع محتویات پرونده و استدلالات مندرج در رای صادره ایراد و اعترض موثری كه خدشه بر دادنامه معترض عنه وارد نماید، به عمل نیامده و مستندا به ماده ۱۰۶ بخشنامه انضباطی فدراسیون فوتبال ضمن رد اعتراض، دادنامه صادره را با تعدیل تعداد جلسات وحید محمدزاده و علیرضا منصوریان به یك جلسه در نتیجه با اصلاح مزبور تایید می شود. رای صادره قطعی است.»


منبع:

1398/05/07
21:09:51
5.0 / 5
4331
تگهای خبر: بازی , بازیكن , تیم , سرمربی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری