گزارش اختصاصی مهر؛

قرارداد عجیب یك بازیكن سفارشی با تیم پرطرفدار ایران

قرارداد عجیب یك بازیكن سفارشی با تیم پرطرفدار ایران

بازی فوتبال: در حالیكه خیلی از استعدادهای جوان تیم های پرطرفدار در كشورمان سرگردانند، یك بازیكن جوان و سفارشی، بی سر و صدا با قراردادی دراز مدت به یكی از تیم های پرطرفدار ایران اضافه شده است.به گزارش بازی فوتبال به نقل از مهر، در تاریخ فوتبال ایران كم نیست تعداد بازیكنانی كه فراتر از استعداد و توانایی های فنی خود در فوتبال ایران حضور داشته اند؛ بازیكنانی كه حضورشان در تیم ها مورد نقد قرار گرفته و گذشت زمان هم ثابت كرد كه این نقدها بجا بوده است.
از گذشته تا به امروز بازیكنانی از این دست در تیم های مختلف از باشگاه های كوچك و بی نام و نشان گرفته تا تیم های بزرگ حضور داشته اند. گاهی اوقات پرداختن رسانه ها به این بازیكنان سبب ایجاد حاشیه هایی شده و گاهی هم این بازیكنان بی سر و صدا آمده اند، چندی در یك تیم بوده اند و بی سر و صدا هم رفته اند.
اخیراً شاهد رونمایی یك بازیكن جوان از قرارداد بلند مدتش با تیمی پر هوادار بودیم. بازیكنی كه از یك تیم شهرستانی به این تیم آمد و بدون آنكه باشگاه مزبور این قرارداد را رسماً اعلام نماید، این بازیكن در فضای مجازی از قراردادش رونمایی نمود.
این بازیكنِ سفارشی در حالی به تیم پرطرفدار ایران پیوست كه فصل گذشته نه تنها برای تیمش بازی نداشته، بلكه حتی از جانب سرمربی تیم مجوز حضور در تمرینات گروهی را نمی گرفت و به علت ضعف فنی فقط به دویدن دور زمین بسنده می كرد.
این بازیكن فصل گذشته در حالی با تیم شهرستانی قرارداد بست كه این قرارداد مورد تایید سرمربی نبود و بنابراین سرمربی تا آخر فصل این بازیكن را تنها دور زمین دواند.
نكته عجیب اینجاست كه وی سال قبل و مدتها پیش از انتخاب مربی تیمش، از این مورد اطلاع داشت و با برخی از اطرافیان این مربی تماس گرفت تا سفارش او را به سرمربی بكنند! سرمربی تیم هم كه از این ارتباطات آگاه بود، بعد از مشاهده سطح توانایی های این بازیكن حتی از وی در تمرینات گروهی هم استفاده نكرد.
این بازیكن در حالی چند روز پیش به طرزی عجیب با باشگاه پر هوادار قرارداد می بندد كه برخی از بازیكنان مستعد تیم های پایه این باشگاه در انتظار حضور در تیم بزرگسالان هستند و به آنها نوبت نمی رسد.
با اینكه هنوز این بازیكن در تمرینات تیم پر هوادار حضور پیدا نكرده، اما حتی در صورت حضور این بازیكن در تمرینات و رد شدن نامش درلیست، بسیار بعید است فرصت بازی در طول فصل پیدا كند. چون در این تیم بعضاً ستاره ها هم به سختی وارد تركیب می شوند. باید دید آیا سرمربی خارجی این تیم پرطرفدار زیر بار قبول این بازیكن سفارشی می رود و یا مقابل سفارش ها و سفارش ها مقابل این بازیكن می ایستد.

1398/05/02
11:46:36
5.0 / 5
4138
تگهای خبر: بازی , بازیكن , باشگاه , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری