خبر خوش برای استقلال، فیفا پرداخت تعهدات پروپئیچ را پذیرفت

خبر خوش برای استقلال، فیفا پرداخت تعهدات پروپئیچ را پذیرفت

به گزارش بازی فوتبال كمیته انضباطی فدراسیون جهانی فوتبال با ارسالی ایمیلی به فدراسیون فوتبال اعلام نمود كه پرداخت تعهدات مالی پروپئیچ را انجام می دهد و بر این اساس تهدید اجرای رأی انضباطی فیفا منتفی است.


حمیرا اسدی - مسئول روابط بین الملل فدراسیون فوتبال - در گفتگو با ایسنا در اینباره اظهار داشت: كمیته انضباطی فدراسیون جهانی فوتبالی در ایمیلی اعلام نموده است كه بر مبنای شرایط خاص موجود و همینطور مشكلات اجرایی در پراخت مستقیم پول طلب بازیكنات خارجی، رأساً تعهدات مالی استقلال به پروپئیچ را پرداخت خواهد نمود و تأییدیه پرداخت را هم ارسال خواهد نمود.
اسدی افزود: این پرداخت بر مبنای توافق و مكاتبه فدراسیون فوتبال با فیفا انجام شده است و بر این اساس تهدید مشروط رأی سابق كمیته انضباطی فیفا برای محرومیت از دو پنجره نقل و انتقالات منتفی است.
وی اظهار داشت: این مورد برای باشگاه پدیده هم در حال انجام می باشد و فیفا در پرداخت مطالبات بازیكنان خارجی طلبكار از این باشگاه هم رأساً انجام خواهد داد و از پرونده های حقوقی این باشگاه هم رفع اثر خواهد شد.
همینطور باشگاه استقلال هم در اطلاعیه ای این مورد را تأیید كرده است.
به گزارش بازی فوتبال به نقل از ایسنا، خبر محرومیت استقلال از دو پنجره نقل و انتقالات كه قبل از این در ایسنا انتشار یافت، بر مبنای رأی فیفا و مهلت پرداخت مطالبات پروپئیچ و با تاكید بر اسناد این رای بود كه حالا فیفا با پذیریش پرداخت مطالبات، این بازیكنان باشگاه را از دردسر بزرگی كه می توانست در آن گرفتار شود نجات داد.1398/04/28
11:22:41
5.0 / 5
4437
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری