گیت تمام قد full height gates

گیت تمام قد full height gates

بازی فوتبال: گیت های تمام قد استادیوم ها و ورزشگاهها را می توان به كلیه سیستم های بیومتریك جهت بلیط فروشی متصل كرد.


گیت های گردان تمام قد نسبت به گیتهای نیم قد از امنیت بالاتری بهره می برد و بیشتر در اماکن و سازمانهای که تردد بالا دارند و ازدحام زیاد می باشد به کار میرود برخی از این اماکن ورزشگاهها و استادیوم ها و مجموعه های تفریحی میباشد که این گیتها معروف به گیتهای تمام قد ورزشگاهی و گیتهای استادیوم می باشد. مزیت استفاده از گیتهای تمام قد یا full height gates جهت اماکن با  ازدحام و تردد بالا ، نمی توان از روی آن پرید یا از  زیر و یا کنار آن  رد شد از آنجا که این سیستم نیاز به نظارت انسانی ندارد با حذف نگهبان باعث صرفه جویی در هزینه ها و دقت بالا می شود.

گیت های تمام قد استادیوم ها و ورزشگاهها  را میتوان به کلیه سیستم های بیومتریک از جمله اثر انگشت و کارت و هم چنین سیستم بارکد خوان جهت بلیط فروشی جهت استادیوم ها و ورزشگاهها  متصل کرد. گیتهای تمام قد امنیتی بصورت تک محور و دو محور عمل می کند.

گیت های تمام قد ورزشگاهها نسبت به شرایط آب و هوا و اماکنی که فضای باز دارند مناسب میباشد و از دو جنس تمام استیل نگیر 304 و پروفیل آهن با رنگ کوره ای الکترو استاتیک تولید می شود.

گیتهای حراستی تمام قد یا گیتهای تمام قد استادیوم ها با بروز ترین  تکنولوژی روز دنیا و مهندسی معکوس شده بهترین برندهای اروپایی تولید شده و شرکت سامانه هوشمند ماداکتو یکی از بزرگترین و تنها تولید کننده گیت های تمام قد حراستی ورزشگاهها در کشور می باشد.

گیتهای تمام قد حراستی و امنیتی  ورزشگاهها  بر اساس در خواست مشتری و یا استفاده دراستادیوم ها  و مجموعه های ورزشی میتواند سفارشی سازی شود و تعداد لاین هاو یا ابعاد و قطر میله های گردون بر اساس سفارش تولید میشود . و بصورت تک محور و دو محور یا در اصلاح گیتهای تمام قد یک طرفه و یا گیت تمام قد دو طرفه عمل می کند.

 

و از موارد استفاده دیگر، گیتهای حراستی و امنیتی گیت تمام قد در سفارتها و خزانه بانکها ، فرودگاهها هم چنین سازمانهایی که از حراست و امنیت بالایی برخوردار می باشند مورد بهره برداری می باشد.

گیتها تمام قد ورزشگاهها و استادیوم ها  معمولا به این صورت عمل میکند در هر چرخش میله ها و اهرمها فقط یک نفر میتواند عبور کند و اگر نفر دوم همزمان با نفر اول بخواهند با هم عبور کنند و به این صورت که نفر اول که ما بین میله ها قرار میگیرد نفر بعدی نمیتواند بوسیله آن جابه جا شود و قابل ذکر است معمولا این گیتها بصورت سه ردیف میله های آهنی و یا استیل تولید میشود که بر اساس در خواست مشتری میتواند به 4 ردیف میله های گردون و یا اهرمی ارتقا پیدا کند. گیتهای تمام قد حراستی ورزشگاهها و استادیم ها به دلیل  جنس آهن و استیل که دارند دارای وزن زیادی میباشد و کاملا به زمین فیکس میشود  و با توجه به ازدحام بالای استادیوم ها و ورزشگاهها دارای مقاومت بسیار بالایی می باشد و هم چنین قابل ذکر است  گیتهای تمام قد با سیستم های اعلان حریق و دوربین های مدار بسته میتواند یکپارچه سازی شود جهت امنیت بیشتر ، امکان تردد در گیتهای امنیتی تمام قد 25 نفر در دقیقه میباشد  و از موارد مهم و حائز اهمیت دیگر در گیتهای تمام قد حراستی  ورزشگاهها و استادیوم ها  اتصال به سیستم های هشدار جهت بازگشایی مسیر در مواقع خطر می باشد.

1398/04/24
19:03:18
4.3 / 5
4170
این مطلب را می پسندید؟
(13)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
رضا:
عالی بود ممنونم

شیما نیک پرور:
ممنون از توضیحات کاملتون
در مورد گیت های حفاظتی قدی فولادی، برند تانسا ترکیه هم جز محصولات با کیفیت در بازار ایران هست که توسط شرکت طلوع پردیس، ارائه میشه
https://toluetech.com/ltf-113-114/
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری