نایب رییس فدراسیون فوتبال مدرك مربیگری گرفت!

نایب رییس فدراسیون فوتبال مدرك مربیگری گرفت!

به گزارش بازی فوتبال نایب رییس بانوان فدراسیون فوتبال با اینكه هیچ سابقه مربیگری در فوتسال ندارد، سال قبل مدرك مربیگری سطح یك آسیا را دریافت كرده است.


به گزارش بازی فوتبال به نقل از ایسنا، لیلا صوفی زاده، نایب رییس بانوان فدراسیون فوتبال كه سابقه مربیگری یا بازیكنی در فوتسال ندارد در مرداد ماه ۱۳۹۷ در یك دوره مربیگری با مدرسی میترا چین سری شركت كرد و مدرك مربیگری سطح یك آسیا را گرفت. میترا چین سری این خبر را تأیید كرد.
بر اساس شرایط و مقررات، كسانی قادر به دریافت مدرك مربیگری سطح یك آسیا هستند كه مدرك سطح یك فوتسال ایران را در كارنامه داشته باشند اما صوفی زاده كه گویا این مدرك را ندارد با شركت در دوره مربیگری، مدرك سطح یك آسیا را گرفته است.
جباری عضو كمیته آموزش فدراسیون فوتبال در این مورد به ایسنا اظهار داشت: سطح یك آسیا، سطح یك ایران می خواهد اما تا سال قبل استثنائاتی داشتیم در خصوص اینكه كسانی كه بازیكن تیم ملی بودند و مدرك لیسانس و بالاتر تربیت بدنی را داشتند. گذراندن سطح یك ایران معاف شدند. امسال این قانون برداشته شده است و كسانی می توانند از سطح یك ایران معاف شوند كه بازیكن تیم ملی بزرگسالان باشند. "
میرشاد ماجدی، رئیس كمیته آموزش فدراسیون فوتبال در مورد عوض شدن این قانون به ایسنا اظهار داشت: "تصمیم گرفتیم كه لیسانس تربیت بدنی و مدرك های دیگر چه ربطی به مربیگری دارد؟ ازاین رو در كمیته آموزش تصویب كردیم كه همه كسانی كه می خواهند مدرك مربیگری آسیا را بگیرند باید از پایین ترین سطح آغاز كنند."
صوفی زاده هم كه مدرك دكترای تربیت بدنی دارد از این فرصت بهره برده و مدرك سطح یك فوتسال آسیا را بدون پیمودن سطح یك ایران دریافت كرده است. او این روزها به فكر گرفتن كرسی در فوتبال آسیا است و حتی خود هم به صورت علنی این مورد را مطرح كرده به نظر می آید برای آنكه رزومه خویش را قوی كند، دنبال گرفتن این مدرك بوده است.

خبر حضور صوفی زاده در كلاس مربیگری در سایت وزارت ورزش و جوانان

1398/04/23
14:28:54
5.0 / 5
4297
تگهای خبر: آموزش , بازی , بازیكن , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری