فدراسیون فوتبال اعلام كرد:

انتشار رای محرومیت پیش از قطعیت و ابلاغ به شخص معتبر نیست

انتشار رای محرومیت پیش از قطعیت و ابلاغ به شخص معتبر نیست

بازی فوتبال: سخنگوی فدراسیون فوتبال اظهار داشت: انتشار هرگونه رای پیش از قطعیت و ابلاغ به افراد و انتشار آن در سایت رسمی فدراسیون فوتبال معتبر نیست.به گزارش بازی فوتبال به نقل از مهر، امیر مهدی علوی سخنگوی فدراسیون فوتبال گفت: صرف نظر از تصمیم كمیته اخلاق در اتفاقات مسابقه فینال جام حذفی در اهواز، مسئول برگزاری مسابقه و مقامات اجرایی در سازمان لیگ كمیته اخلاق را صالح به رسیدگی نمی دانسته و به همین علت این عزیزان جهت ارائه توضیحات در كمیته اخلاق حضور نیافتند و مقامات اجرایی سازمان لیگ معتقدند اتفاقات مسابقه مذكور همچون تاخیر در شروع مسابقه و نیز امتناع مسئولین تیم میهمان از برگزاری مسابقه از موارد نقض مقررات بازی می باشد كه در صلاحیت كمیته انضباطی است.
وی اضافه كرد: مراتب این امر در كمیته استیناف بررسی و اعتراض بهاروند، طالقانی و فتاحی به عدم صلاحیت كمیته اخلاق در كمیته استیناف بررسی خواهد شد كه در نتیجه مرجع صالح رسیدگی توسط این كمیته تعیین و سوژه بررسی می گردد.
وی درباب رای كمیته اخلاق اظهار داشت: البته اینگونه اختلافات در مراجع قضایی درباب صلاحیت رسیدگی، امری مثبت و طبیعی است. درانتها متذكر می شوم انتشار هرگونه رای پیش از قطعیت و ابلاغ به افراد و انتشار آن در سایت رسمی فدراسیون فوتبال معتبر نیست.
وی درباره انتشار خبر تغییر سازمان لیگ به كمیته مسابقات اظهار داشت: چنینی تصمیمی در امتداد برنامه فدراسیون فوتبال نیست.


منبع:

1398/04/16
23:11:51
5.0 / 5
4507
تگهای خبر: بازی , برنامه , تیم , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری