باقری: گفته بودم كه در حد سرمربی گری پرسپولیس نیستم، احساس كردم كه برانكو دیگر بر نمی گردد

باقری: گفته بودم كه در حد سرمربی گری پرسپولیس نیستم، احساس كردم كه برانكو دیگر بر نمی گردد

به گزارش بازی فوتبال مربی تیم فوتبال پرسپولیس می گوید برای عقب نماندن بازیكنان این تیم، به صورت موقت مسئولیت تمرین دادن سرخ پوشان را برعهده گرفته است.به گزارش بازی فوتبال به نقل از ایسنا، كریم باقری در حاشیه اولین تمرین پرسپولیس برای لیگ نوزدهم اظهار نمود: نخستین تمرین تیم برگزار گردید. تمام تلاش مان را می نماییم كه خیلی خوب تمرین نماییم. همانطور كه باشگاه اعلام كرد، تا روز شنبه سرمربی تیم معرفی می شود. تا زمان آمدن سرمربی تیم، این اجازه به من داده شد كه با تیم كار كنم تا عقب نمانیم.

وی افزود: خدا را شكر اغلب بازیكنان ما را در اختیار داریم. امیدوارم با یك برنامه خوب نتایج خوب سال های گذشته را در فصل جدید هم تكرار نماییم. در این چند سال نتایج بگونه ای بود كه هواداران خوشحال بودند و این مورد به خاطر آقای برانكو و همكارانش بود. امیدوارم مربی ای انتخاب گردد كه امسال هم همانند سال های گذشته خوب كار نماییم.

او در پاسخ به این سوال كه آیا پیشنهاد مربی گری پرسپولیس به او عرضه شده است، اظهار داشت: به من پیشنهاد مربی گری عرضه نشده است چون كه من گفتم به هیچ عنوان در حد سرمربی گری پرسپولیس نیستم. اگر سرمربی جدید من را خواست در خدمت تیم هستم و در غیر این صورت مانند هر هواداری از تیم حمایت می كنم.

مربی پرسپولیس درباره ادامه همكاری با این تیم با انتخاب سرمربی جدید تصریح كرد: هر سرمربی كادرفنی خودش را دارد و در این زمینه آزاد است. باشگاه اگر بخواهد در كنار تیم هستم و به این مورد افتخار می كنم.

باقری درباره مذاكره باشگاه با چند مربی خارجی در تركیه اظهار نمود: تا جایی كه می دانم با چند گزینه موردنظر خود صحبت كردند. باشگاه درخواستش را عرضه كرده و سه گزینه اصلی پاسخ خویش را عرضه می دهند.

او در واكنش به این سوال كه آیا درباره انتخاب سرمربی جدید تیم به باشگاه مشاوره داده است، خاطرنشان كرد: با من مشورت نشده است و انتخاب مربی در اختیار باشگاه است. آنها بهترین تصمیم را می گیرند.

وی درباره غیبت بسیاری از بازیكنان این تیم در تمرینات و علاقه مندی بازیكنان برای انتقال به اروپا اظهار نمود: بازیكنان ملی پوش تا دهم تیر استراحت می كنند. آقای رادوشوویچ به خاطر بیماری یكی، دو روز دیرتر در تمرینات شركت می كنند. آقای انصاری هم امروز به توافق رسید. بازیكن غایبی نداریم.

مربی پرسپولیس با اشاره به اینكه برنامه خودش را برای تمرینات دارد، افزود: آقای برانكو نیست و ما برنامه خودمان را پیش می بریم. تا روز شنبه صبر می نماییم تا سرمربی تیم انتخاب گردد.

باقری درباره پیشنهاد پیشكسوتان تیم برای انتخاب او بعنوان سرمربی تیم اظهار داشت: من از آنها تشكر می كنم اما اگر روزی بخواهم سرمربی شوم باید از تیم ها معمولی شروع كنم تا در تیم های بزرگ به دردم بخورد. در این چند سالی كه با مربیان بودم، تجربیاتی به دست آوردم اما می دانید سرمربی گری در پرسپولیس دشوار می باشد. نه اینكه نتوانم اما دوست دارم از تیم های كوچك تر شروع كنم.

دستیار سابق برانكو در پاسخ به این سوال كه صحبتی در خصوص جدایی برانكو وجود داشت، اظهار داشت: تا روزی كه تمرینات برگزار شد، احساس كردم برانكو می خواهد برود. او همه وسایلش را جمع كرد. احساس كردم احتمالاً به ایران برنگردد. گفتم كه او مشكلات با باشگاه را اعلام نمود و تشخیص داد در تیم دیگری كار كند. از همین جا از برانكو و همكارانش تشكر می كنم. او روزهای خوبی برای فوتبال ما رقم زد.

وی در واكنش به اینكه كارشناسان معتقدند وقتی تیمی سه بار قهرمان شده، هدایت تیم قهرمان برای مربی بعدی دشوار است، اظهار نمود: بحث من این مسائل نیست كه بتوانم یا نتوانم. همیشه و در همه جای دنیا معمول است كه مربی قهرمان هم می رود و مربی جدید انتخاب می شود. انتظار دارم هواداران و مجموعه به مربی جدید هم زمان بدهند و مربی جدید آهسته آهسته تیم را بالا بیاورد و نظرات و دیدگاهش نسبت به تیم را اتخاذ كند.

او در واكنش به این سوال كه از او بعنوان كسی كه حواشی را در تیم جمع می كند، اظهار داشت: من كار خاصی در تیم انجام ندادم. كوچك ترین كاری از دستم برآید برای تیم انجام می دهم. برایم مهم نیست كه نفر اول یا سوم باشم. همین كه در تیم گوشه ای از كار را بگیرم و كمك كنم، باریم اهمیت دارد. اگر امسال در تیم بودم، امیدوارم مثل سال های قبل در خدمت تیم مان باشم تا سرمربی راحت تر كار كند.

باقری درباره دریافت مطالباتش از پرسپولیس اظهار داشت: در آینده می دهند.

وی درباره فعالیت تیم در فصل نقل و انتقالات اظهار داشت: فعلاً فرشاد احمدزاده جذب شده و پس از آمدن سرمربی، زمان كافی برای جدید گزینه ها وجود دارد.

باقری درباره گزینه های مطرح شده برای پرسپولیس بعنوان سرمربی اظهار داشت: اجازه بدهید باشگاه این كار را انجام دهد و من كمك حال سرمربی تیم شوم.

او درباره مطرح شدن نام گل محمدی و دایی بعنوان سرمربی احتمالی پرسپولیس هم تصریح كرد: من اطلاع خاصی در این رابطه ندارم.
1398/04/06
11:02:55
5.0 / 5
4321
تگهای خبر: بازی , بازیكن , باشگاه , برنامه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری