مرحله دوم كسب ورودی المپیك شنا؛

ركورد شكنی یاوری و فینالیست شدن هر سه نماینده ایران

ركورد شكنی یاوری و فینالیست شدن هر سه نماینده ایران

بازی فوتبال: در روز نخست مسابقات شنا بین المللی كرواسی مهدی انصاری و بنیامین قره حسنلو در 50 متر پروانه و علیرضا یاوری در ماده 200 متر آزاد فینالیست شدند.به گزارش بازی فوتبال به نقل از سایت فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو، مسابقات open كشور كرواسی از سری رقابت های رسمی فدراسیون جهانی شنا (FINA) برای دومین مرحله كسب ورودی المپیك ۲۰۲۰ ژاپن و مسابقات قهرمانی جهان ۲۰۱۹ كره جنوبی از امروز (جمعه) در شهر زاگرب شروع شد. در روز نخست این مسابقات علیرضا یاوری در ۲۰۰ متر آزاد و مهدی انصاری و بنیامین قره حسنلو در ماده ۵۰ متر پروانه به آب زدند.
ابتدا علیرضا یاوری نماینده شنای ایران در ماه ۲۰۰ متر آزاد به آب زد. این شناگر جوان تیم ملی در مرحله مقدماتی با ثبت زمان ۱ دقیقه و ۵۱ ثانیه و ۹۳ صدم ثانیه در جایگاه نخست ایستاد و علاوه بر راه یابی به مرحله فینال موفق شد ركورد ملی این ماده را جابجا كند. ركورد این ماده قبل از این در سال ۲۰۰۹ توسط سعید ملك آشتیانی با زمان ۱ دقیقه و ۵۳ ثانیه و ۳۲ صدم ثانیه به ثبت رسیده بود و یاوری موفق شد بعد از ۱۰ سال این ركورد را به نام خود ثبت كند.
در ادامه مهدی انصاری و بنیامین قره حسنلو در ماده ۵۰ متر پروانه با حریفان خود به رقابت پرداختند. درانتها مرحله مقدماتی این ماده به ترتیب انصاری و قره حسنلو با زمان های ۲۵ ثانیه و ۴ صدم ثانیه و ۲۵ ثانیه و ۷۳ صدم ثانیه در مجموع سوم و ششم و راهی فینال این ماده شدند. فینال این دو ماده عصر امروز (جمعه) انجام می شود.
مهدی انصاری، بنیامین قره حسنلو و علیرضا یاوری سه شناگر اعزامی ایران در این رقابت ها هستند. ملی پوشان ایران دوشنبه (سوم تیر ۱۳۹۸) به تهران باز خواهند گشت.


منبع:

1398/03/31
21:03:23
5.0 / 5
4378
تگهای خبر: المپیك , تیم , تیم ملی , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری