اعلام آرای كمیته انضباطی فوتبال؛

منصوریان و مدافع ذوب آهن نقره داغ شدند، جریمه نقدی تراكتورسازی

منصوریان و مدافع ذوب آهن نقره داغ شدند، جریمه نقدی تراكتورسازی

به گزارش بازی فوتبال كمیته انضباطی فدراسیون فوتبال آرای خویش را در مورد تیم های مختلف صادر كرد.به گزارش بازی فوتبال به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، آرای كمیته انضباطی این فدراسیون به شرح زیر است:
* تراكتورسازی
دیدار تیم های تراكتورسازی تبریز و پرسپولیس تهران برگزار گردید و از جانب هواداران تیم تراكتورسازی تبریز تخلفاتی در خصوص فحاشی به تیم مقابل و داور مسابقه صورت گرفت. تیم تراكتورسازی تبریز به پرداخت ۱۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محكوم شد. اكبر ایمانی بازیكن تیم تراكتورسازی تبریز هم به علت رفتار غیر ورزشی بعنوان اعتراض بر تعویضش با توبیخ كتبی كمیته انضباطی رو به رو شد.
* سپاهان
تیم فولاد مباركه سپاهان به علت استفاده از الفاط نامناسب توسط تماشاگرانش در دیدار برابر ماشین سازی تبریز به توبیخ كتبی محكوم شد.
* نفت مسجد سلیمان
دیدار تیم های نفت مسجد سلیمان و ذوب آهن اصفهان برگزار و از جانب تماشاگران تیم نفت مسجد سلیمان تخلفاتی در خصوص فحاشی به داور، عوامل دیگر تیم ها، پرتاب نارنجك و ورود یكی از لیدرها به داخل زمین بعد از آخر مسابقه رخ داد. این تیم به ۲۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محكوم شد.(این رأی قابل تجدی نظر است)
* ذوب آهن
علیرضا منصوریان سرمربی ذوب آهن به علت رفتار غیر ورزشی و اهانت به داور كه منجر به اخراجش شد و بعد از اخراج به نماینده فدراسیون اهانت و فحاشی كرد به سه جلسه از همراهی تیم خود و پرداخت ۲۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محكوم شد. (این رأی قابل تجدید نظر است)
وحید محمدزاده بازیكن تیم ذوب آهن به علت اهانت به داور كه از بازی اخراج شد به دو جلسه از همراهی تیم خود محروم شد و باید ۱۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت كند. (این رأی قابل تجدید نظر است)
محمد خرمگاه- مربی تیم ذوب آهن به علت اظهارات كذب نسبت به نماینده فدراسیون در كنفرانس خبری به توبیخ كتبی و پرداخت ۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی محكوم شد.


منبع:

1398/03/25
17:04:48
5.0 / 5
4105
تگهای خبر: بازی , بازیكن , پرسپولیس , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری