صحبت های مشكوك درباره جدایی؛

بیرانوند: اتفاقی رخ بدهد نه من ضرر می كنم نه پرسپولیس!

بیرانوند: اتفاقی رخ بدهد نه من ضرر می كنم نه پرسپولیس!

به گزارش بازی فوتبال دروازه بان تیم فوتبال پرسپولیس می گوید بندی در قراردادش وجود دارد كه در صورت داشتن پیشنهاد خارجی می تواند از پرسپولیس جدا شود.به گزارش بازی فوتبال به نقل از مهر، علیرضا بیرانوند در واكنش به احتمال جدایی اش از پرسپولیس در انتها فصل حرف های مشكوكی زد و اظهار داشت: از موقعی كه وارد ورزش شدم دنبال پیشرفت بودم. از وقتی وارد نفت شدم می خواستم پیشرفت كنم. این پیشرفت می تواند در پرسپولیس باشد یا تیم های اروپایی.
وی اضافه كرد: سال به سال دارم بهتر می شوم. پرسپولیس تیم واقعاً بزرگی است و اگر مقرر است اتفاقی برایم رخ بدهد باید آن تیم شخصیت و بزرگی پرسپولیس را داشته باشد.
دروازه بان پرسپولیس خاطرنشان كرد: فعلاً تمام تمركزم روی فینال حذفی است چون اگر قهرمان شویم اتفاق بزرگی رخ می دهد. امیدوارم اتفاقات خوبی رقم بخورد.
بیرانوند در پاسخ به این سئوال كه آیا با پرسپولیس قرارداد دارد یا خیر؟ خاطرنشان كرد: قرارداد دارم ولی بندی در قرارداد هست كه اگر پیشنهاد خارجی داشته باشم می توانم یك طرفه فسخ كنم و جدا شوم.
وی در پاسخ به این سئوال كه آیا هم اكنون پیشنهاد خارجی دارد؟ اظهار داشت: صحبت هایی می شود. پس از جام جهانی تمام مدیر برنامه ها دوست دارند بازیكنان را جابجا كنند. خیلی ها با من و سلیمانی (وكیل بیرانوند) در تماس هستند كه چه تیم هایی وجود دارند. همه دنبال فرصت ۱۰ یا ۱۵ روزه هستند تا با باشگاه صحبت كنند.
بیرانوند در پاسخ به این سئوال كه چند درصد احتمال دارد از پرسپولیس جدا شود؟ اظهار نمود: الان نمی توانم چیزی بگویم. فینال حذفی را در پیش داریم.
دروازه بان پرسپولیس افزود: اگر هم اتفاقی رخ بدهد نه من ضرر می كنم نه پرسپولیس.
بیرانوند در انتها در پاسخ به این سئوال كه یعنی از انتقالش به یك تیم اروپایی پول خوبی به پرسپولیس می رسد؟ اظهار داشت: می گویم اگر اتفاقی رخ بدهد پرسپولیس ضرر نمی نماید.

1398/03/10
13:45:43
5.0 / 5
4359
تگهای خبر: بازی , بازیكن , باشگاه , برنامه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری