در گزارش بازی فوتبال عنوان شد:

سپاهان نمی گذارد پرسپولیس زیبا بازی كند، حوصله هواداران سر رفت

سپاهان نمی گذارد پرسپولیس زیبا بازی كند، حوصله هواداران سر رفت

بازی فوتبال: كارشناس فوتبال ایران با اشاره به اینكه سپاهان در بازی هوایی و سانتر از جناحین استاد است، اظهار داشت: تاكتیك سپاهان می تواند مانع از بازی زیبای پرسپولیس در نیمه نهایی جام حذفی شود.فرزاد آشوبی در گفتگو با خبرنگار مهر، درباب بازی پرسپولیس در نیمه نهایی جام حذفی فوتبال كشور اظهار داشت: امیدوارم بازی پرسپولیس و سپاهان مثل دیدار برگشت لیگ برتر نباشد. در آن دیدار حوصله هواداران سر رفت و هیچ گونه لذتی از بازی نبردند چون هر دو تیم محتاط بازی كردند و علاقه ای به بردن نداشتند.
پیشكسوت تیم فوتبال پرسپولیس اضافه كرد: بازی در جام حذفی است و یكی از تیم ها باید به پیروزی برسند. همه انتظار داریم بازی با كیفیت و جذابی ببینیم. فكر می كنم تاكتیك سپاهان مانع از این شود كه پرسپولیس باز هم بتواند بازی زیبایی انجام بدهد. در دیدار برگشت لیگ برتر كه این صورت گرفت.
وی اضافه كرد: سپاهان به فكر استفاده از موقعیت های محدود خود خواهد بود. آنها با سانتر از جناحین می خواهند گل بزنند و بازیكنان پرسپولیس باید هوشمندانه كار كنند تا موقعیت خطرناك به حریف ندهند. چون سپاهان در استفاده از این سیستم استادانه بازی می كند. بازیكنان پرسپولیس نباید هیچ خطایی پشت محوطه جریمه به حریف بدهند.
آشوبی با اظهار اینكه پیش بینی نتیجه این دیدار خیلی دشوار است اظهار داشت: اگر پرسپولیس به فینال برسد اتفاق خوبی برای فوتبال ایران رخ می دهد چون هیچ تیمی تابحال نتوانسته است در هر دو جام به مقام قهرمانی برسد. این مساله نشان داده است كه پرسپولیس تمركز لازم را برای هر جام كه در آن شركت می كند دارد.


منبع:

1398/03/06
19:33:45
5.0 / 5
4373
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری