با اشاره به نشست با وزیر ورزش و رئیس فدراسیون فوتبال در مجلس

تابش: ویلموتس احیانا گزینه نهایی سرمربی گری تیم ملی فوتبال است

تابش: ویلموتس احیانا گزینه نهایی سرمربی گری تیم ملی فوتبال است

بازی فوتبال: رئیس فراكسیون ورزش مجلس شورای اسلامی اظهار داشت كه مارك ویلموتس احتمالاً گزینه نهایی سرمربی گری تیم ملی فوتبال ایران است.


محمدرضا تابش در گفت و گو با ایسنا با اشاره به نشست خود با وزیر ورزش، دو معاون وزارت خانه، رئیس فدراسیون فوتبال و همین طور مسعود پزشكیان نایب رییس مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: انتخاب هر چه سریع تر سرمربی تیم ملی فوتبال همچون نكاتی بود كه در این نشست عنوان شد تا تیم ملی هر چه سریع تر از سردرگمی بیرون رود. كه آقای تاج در این باره گفت انتخاب سرمربی مراحل نهایی را طی می كند.
این نماینده مجلس با اشاره به اینكه مارك ویلموتس سرمربی تیم ملی فوتبال بلژیك احتمالاً گزینه نهایی سرمربی گری تیم ملی فوتبال است، اظهار داشت: او تیم بلژیك را از رتبه ۵۴ به رتبه اول جهانی رسانده و در دوران عضویتش در تیم ملی بلژیك ۲۸ گل به ثمر رسانده است یكی از خاصیت های مثبت او دید جوانگرایی و اعتقاد به كار پایه ای در فوتبال است به نحوی كه تمركز خوبی روی تیم های جوانان و امید دارد تا بستر خلاقیت و درخشش بازیكنان تیم ملی فراهم گردد.
رئیس فراكسیون ورزش مجلس شورای اسلامی همین طور اظهار داشت: همچون موضوعات مطرح شده در این نشست بحث انتزاع سازمان ورزش از وزارت ورزش و جوانان بود كه روز گذشته هم كمیسیون برنامه و بودجه به كلیات آن رأی داد. وزیر ورزش باز در این جلسه عنوان نمود كه با این انتزاع موافق است.
تابش افزود: برگزاری انتخابات شفاف و قانونمند فدراسیون های ورزشی باز از نكات دیگری بود كه در این نشست عنوان شد و آقای وزیر اطمینان داد كه این انتخابات ها قانونمندتر از گذشته اجرا شود. وزارت ورزش كمتر در آن دخالت كند، كاندیداها در روند انتخابات دخالتی نداشته باشند و منتخب اعضای مجمع باشند.
نماینده مردم اردكان در مجلس با تاكید بر لزوم رسیدگی سریع به حواشی پیش آمده برای تیم تراكتور سازی تبریز اظهار داشت: این مساله مورد پیگیری نمایندگان آذری است امیدواریم نمایندگان استیضاح كننده هم تلاش كنند از حواشی بپرهیزند، بازیكنان، كادر فنی، فدراسیون فوتبال، تماشاچیان، طرفداران و خصوصا نمایندگان حركات قانون مدارانه و با عقلانیت و متانت داشته باشند و قوانین فوتبال را رعایت نمایند و اگر خطایی سر زده مراجع مربوطه به آن رسیدگی كنند. وزیر ورزش هم اصرار كرد كه نمایندگان می توانند به آرامش جو كمك كنند و ما نظرات آنها را استماع خواهیم كرد. همین طور آقای سلطانی فر اظهار داشت كه مقرر است نشستی با نمایندگان استیضاح كننده داشته باشد.
رئیس فراكسیون ورزش مجلس تصریح كرد: نكته دیگری كه در این جلسه عنوان شد رسیدگی به اعتراض نمایندگان تركمن به سخنان رئیس فدراسیون سواركاری بود كه آنرا اهانت به قوم تركمن تلقی كردند و آقای وزیر گفتند كه اظهارات نمایندگان تركمن را باز استماع خواهند كرد.

منبع:

1398/02/24
21:28:59
5.0 / 5
4472
تگهای خبر: بازی , بازیكن , برنامه , پزشك
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری