قطبی: روی اشتباه فردی گل خوردیم، برخی از جوانان كیفیت لازم را ندارند

قطبی: روی اشتباه فردی گل خوردیم، برخی از جوانان كیفیت لازم را ندارند

به گزارش بازی فوتبال سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان می گوید برای این به برخی از بازیكنان جوانش بازی نمی دهد كه آنها هنوز كیفیت لازم را برای مسابقه ندارند.


به گزارش بازی فوتبال به نقل از ایسنا، افشین قطبی سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان در نشست خبری پس از بازی با پیكان اظهار نمود: نیمه اول بازی سرعت لازم را نداشت مخصوصاً در ۳۰ دقیقه اول. فكر می كنم ۱۵ دقیقه آخر بهتر شد و ما توانستیم فضای بیشتری ایجاد نماییم و موقعیت های نصفه و نیمه ای بسازیم. البته از فوتبالی كه در نیمه اول نمایش دادیم راضی نبودم. در دقایق آخر روی دو اشتباه فردی گل بدی خوردیم كه باید روی آن صحبت و كار كرد.
او افزود: در نیمه دوم یك تغییر ایجاد كردیم و موقعیت های بهتری ساختیم و توانستیم بازی را به تساوی بكشانیم. خیلی دوست داشتیم بازی را به خاطر باشگاه، هواداران و برای همدیگر ببریم. وقتی در انتهای فصل تیم شما در میانه جدول باشد شرایط به خاطر حفظ انگیزه بازیكنان كمی سخت می شود. برای همین كیفیت بازی آن گونه كه باید نبود. از همه هواداران تشكر می كنم كه برای ما انرژی و انگیزه آوردند. از بازیكنانم هم تشكر می كنم كه تا آخرین لحظه تلاش كردند هرچند كه كیفیت لازم را نداشتیم.
سرمربی فولاد در پاسخ به این پرسش كه چرا تیمش در بازی های داخل خانه خوب نتیجه نمی گیرد، اظهار داشت: به نظرم وقتی آن اشتباه كه نمی دانم اسمش را چه بگذارم را انجام دادیم كار سخت می شود. تیم های دیگر در خانه ما بسته بازی می كنند. امروز بارها صورت گرفت كه پاس های آخر ما چند سانتیمتر دورتر از جایی بودند كه باید ارسال می شدند و یا ما یك ثانیه دیرتر به آن موقعیت می رسیدیم. یا در یك صحنه شوت بازیكن ما در نزدیكی دروازه حریف به بازیكن خود ما برخورد كرد و گل نشد. وقتی این اتفاقات می افتد كار سخت تر می شود. این هاست كه من را غمگین می كند. من ناراحت می شوم چون كه خیلی ها دارند ۲۴ ساعته تلاش می كنند تا این تیم را بهتر كنند.
قطبی در مورد فصل آینده فولاد هم اظهار نمود: فكر می كنم فولاد باشگاهی است كه دوست دارد و باید منطقی فكر كند. اول باید نگاه نماییم و ببینیم كدام بازیكنان از آكادمی فولاد می توانند به كمك تیم بیایند و اگر بازیكنان دلخواه را نتوانستیم از آكادمی جذب نماییم در مناطق دیگر ایران به دنبال بازیكن باشیم و در غیر این صورت باید به سراغ بازیكنان خارجی برویم تا در این شرایط با بهترین كیفیت بازی كنند.
وی در پاسخ به این پرسش كه چرا در بازی هایی كه به قول خودش بازیكنان انگیزه كمی دارند كمتر به بازیكنان جوان بازی می دهد، بیان كرد: همه جوان ها از ما جوانگرایی می خواهند اما وقتی یك جوان كیفیتی ندارد كه به نتیجه گرفتن تیم كمك نماید، نمی توانم این كار را بكنم. من دوست دارم كه جوانگرایی كنم. كاش همه بازیكنان جوان به اندازه كافی خوب بودند. وقتی در ژاپن بودم در فصل دوم تقریباً همه بازیكنان من زیر ۲۳ سال بودند و بهترین نتایج را هم می گرفتند. اما بازیكنان باكیفیت و تاكتیك پذیر بودند. ما بازیكنان بااستعدادی داریم اما در بسیاری از پست ها بازیكنانی كه جاگیری های خوب داشته باشند و وظیفه شناس باشند نداریم. وظیفه من است كه این ها را بهتر كنم و در شرایط مناسب از آنها استفاده كنم.1398/02/13
12:08:29
5.0 / 5
4419
تگهای خبر: بازی , بازیكن , باشگاه , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۵
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری