تیم دنیزلی به روز بازی می كرد؛

نوری: علی كریمی و كریم باقری بهترین فوتبالیست های ایران هستند

نوری: علی كریمی و كریم باقری بهترین فوتبالیست های ایران هستند

بازی فوتبال: كاپیتان پیشین تیم فوتبال ملوان اظهار داشت: با احترام به تمام بازیكنان ایران به نظرم علی كریمی و كریم باقری بهترین فوتبالیست های ایران هستند.به گزارش بازی فوتبال به نقل از مهر، پژمان نوری كه اخیرا از دنیای بازیگری خداحافظی كرده است اظهار داشت: وقتی به پرسپولیس رفتم و رفتار آقا كریم (باقری) را دیدم به او واقعاً علاقه مند شدم. باقری خودش شاگرد سیروس قایقران بود و خاطرات زیادی از او تعریف می كرد. با احترام به تمام بازیكنان باید بگویم به نظرم كریم باقری و علی كریمی بهترین فوتبالیست های ایران هستند.
وی درباره ارتباطش با مازیار زارع همبازی سابقش در ملوان اشاره كرد: همه چیزِ من و مازیار با هم است. یك وقت هایی اختلاف نظرهایی بود ولی خیلی با هم رفیق هستیم. یك جایی بودیم كه بیشتر تماشاگران ملوان هم بودند. آنها می خواستند من و مازیار را با هم آشتی بدهند در حالیكه مازیار می گفت ما شب و روز با هم هستیم و اختلافی نداریم. مازیار واقعاً دوست داشت با لباس ملوان خداحافظی كند. كوچك ترین حق او این بود كه با لباس ملوان خداحافظی كند. فكر می كنم ملوان امسال خودزنی كرد.
بازیكن پیشین پرسپولیس درباره مصطفی دنیزلی سرمربی این تیم اشاره كرد: دنیزلی مربی بسیار دوست داشتنی و با دانشی بود و وقتی رفت تازه فهمیدیم چه مربی بزرگی از پرسپولیس جدا شد. پرسپولیس زمان دنیزلی به روز و زیبا بازی می كرد. هرچند با سه اختلاف امتیاز درانتها فصل سوم شدیم ولی پرسپولیس خوب بازی می كرد.
نوری درباره افشین قطبی اظهار داشت: نخستین چیزی كه به ذهنم می رسد «دل شیر» است. قطبی با آن صحبت هایش انرژی خاصی می داد و تیمش نظرم داشت. او تمرینات را از بالا فیلمبرداری می كرد و حتی اگر یك متر هم سر جای خودمان نبودیم ایراد می گرفت.
كاپیتان پیشین ملوان با اشاره به سیدجلال حسینی هم اظهار داشت: جلال حسینی روح قهرمانی دارد و می جنگد كه پیروز باشد.
نوری در پاسخ به سوالی در خصوص برنامه اش برای آینده و حضور در كلاس های مربیگری، تصریح كرد: ابتدای این فصل كلاس مربیگری می رفتم كه به خاطر ملوان انصراف دارم. هدف هایی دارم كه امكان دارد به آن بخندند ولی این هدف ها پیش خودم می ماند.

1398/02/06
16:09:39
5.0 / 5
4606
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری