پس از شكست در بازی برگشت؛

دومین نامه پرسپولیس به AFC، اعتراض به شادی گل بازیكنان الاهلی

دومین نامه پرسپولیس به AFC، اعتراض به شادی گل بازیكنان الاهلی

بازی فوتبال: باشگاه پرسپولیس دومین نامه اعتراضی خودرا به خاطر اتفاقات بازی با الاهلی عربستان به كنفدراسیون فوتبال آسیا ارسال كرد.به گزارش بازی فوتبال به نقل از مهر، باشگاه پرسپولیس با عنایت به ادامه رفتارهای غیر اخلاقی باشگاه الاهلی عربستان در بلیت فروشی كه به بروز مشكل برای خیلی از هواداران این تیم منجر گردید و همین طور در واكنش به رفتار بازیكنان این تیم در شادی سپس گل، نامه ای را خطاب به كنفدراسیون فوتبال آسیا و ناظر مسابقه صادر كرد.
در این نامه خطاب به سعید المصری ناظر بازی پرسپولیس با الاهلی آمده است:
«مطابق با نامه قبلی ما در تاریخ ۲۱ آوریل ۲۰۱۹ با سوژه یاد شده، مایل هستیم اعلام نماییم مشكل بلیت فروشی در روز مسابقه همچنان ادامه پیدا كرد و تیم الاهلی یك دفعه دیگر به قول و تعهد خود عمل نكرد. بدین سان بلیت فروشی در بامداد روز مسابقه آغاز نشد.
همانطور كه به خوبی شاهد بودید، الاهلی، بلیت فروشی را پس از ساعت ۱۵ آغاز نمود و این خود شما بودید كه شخصاً تصمیم گرفتید برای حل مشكل به استادیوم بروید. شما شاهد بودید كه تعداد كثیری از طرفداران مجبور شدند هوای گرم را برای ساعت ها تحمل كنند تا موفق به تهیه بلیت شوند.
مورد دومی كه مورد اعتراض ما قرار دارد، بی احترامی فاحش و آشكار نسبت به قوانین و مسئولیت های اخلاقی توسط بازیكنان الاهلی در شادی سپس گل است.
بازیكنان الاهلی سپس آن كه گل اول خودرا به ثمر رساندند به سمت تماشاگران ما رفتند و مرتكب رفتارهای غیر قابل قبول شدند. ما قویاً بر این اعتقاد هستیم كه چنین رفتاری سبب خدشه دار شدن وجهه، اعتبار و شهرت لیگ قهرمانان آسیا است و امیدواریم كنفدراسیون فوتبال آسیا، اقدام مناسب قانونی و انضباطی مقابل این گونه رفتار، داشته باشد.
همچنین از فدراسیون فوتبال ایران درخواست می شود، نامه ما را به كمیته های مزبور در كنفدراسیون فوتبال آسیا ارجاع دهد.»

1398/02/03
16:01:02
5.0 / 5
4737
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری