جلالی: نه ما و نه ماشین سازی زور بردن نداشتیم

جلالی: نه ما و نه ماشین سازی زور بردن نداشتیم

به گزارش بازی فوتبال سرمربی نساجی مازندران می گوید اگر در این تیم بماند، دست به جوانگرایی می زند.به گزارش بازی فوتبال به نقل از ایسنا، مجید جلالی سرمربی نساجی مازندران بعد از تساوی تیمش برابر ماشین سازی تبریز در هفته بیست و پنجم لیگ برتر اظهار نمود: بازی سنگینی برای هر دو تیم بود اما هیچ كدام از دو تیم قدرت برد در این بازی را نداشتند. هیچ كدام از تیم ها ریسك نكردند و بازی حساب شده ای را به نمایش گذاشتند. تیم ماشین سازی با آنالیز خوبی وارد بازی شده بود و ما هم همین كار را كردیم و برآیند این كار نتیجه بدون گل در این بازی شد. ما برای یك امتیاز نیامده بودیم اما جریان بازی اینگونه پیش رفت و اگر به تعویض های نگاه كنید می بینید كه ما برای بردن كوشیده بودیم.

او افزود: وضعیت جدول شرایط را برای همه تیم ها حساس كرده و تیم ها در وهله اول می خواهند بازنده نباشند و سپس به فكر پیروزی هستند و این خواسته منطقی برای تیم هایی مثل ماست و بیشتر از ۱۰ تیم در این شرایط حضور دارند و همین مبحث سبب ایجاد استرس می شود. خط حمله دو تیم بگونه ای نبود تا روی دروازه های حریف خطری ایجاد كند. ما می دانستیم بازی سختی مقابل ماشین سازی پیش رو داریم و ما هیچ گاه بی حساب و كتاب وارد میدان نمی شویم. ماشین سازی در بازی های بیرون خانه نتایج بهتری كسب كرده است اما اگر در خط حمله كمی باطروات تر بودیم می توانستیم به پیروزی برسیم. دفاع های هر دو تیم در این بازی خوب كار كردند.

جلالی اضافه كرد: اساس و موجودیت تیم در مقطع كنونی در الویت است و اگر در تیم نساجی ماندم، جوانگرایی در برنامه تیم من خواهد بود. من از وقتی از تیم پیكان جدا شدم تا وقتی با نساجی به توافق برسم ۵ هفته طول كشید. هم من از مدیران پیكان خواسته هایی داشتم و از قبل با نساجی صحبتی نداشتم و پس از اینكه از پیكان جدا شدم، ۳۴ روز طول كشید تا هدایت نساجی را بر عهده بگیرم و اینگونه نبود كه از قبل به من پیشنهاد داده باشند. نساجی با وجود مشكلات ظرفیت های خوبی دارد كه اگر بتواند آن مشكلات را حل كند، می تواند مثل تیم تراكتور قطب فوتبال ایران باشد.

سرمربی نساجی مازندران در انتها اظهار داشت: هواداران تراكتور انتظار ویژه و بالایی از تیم شان اما هواداران نساجی انتظار بقای این تیم را دارند و این سبب می شود فشار كمتری روی نساجی باشد. همانطور كه دیدید ما پس از باخت مقابل استقلال هواداران ما چه رفتار متینی داشتند.
1398/01/23
13:24:06
5.0 / 5
4747
تگهای خبر: بازی , برنامه , پیروزی , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری