بازداشت هشت نفری كه بلیت دربی را در بازار سیاه می فروختند

بازداشت هشت نفری كه بلیت دربی را در بازار سیاه می فروختند

بازی فوتبال: مسئول برگزاری مسابقات لیگ برتر اظهار داشت: ۸ نفری كه بلیت را در بازار سیاه می فروختند، توسط پلیس دستگیر شدند.به گزارش بازی فوتبال به نقل از مهر، سعید فتاحی درباب بلیت فروشی دیدار استقلال و پرسپولیس گفت: ما تعداد ۷۸ هزار و ۱۶۸ صندلی برای تماشاگران در نظر گرفته ایم درحالی كه گفته شده تنها ۵۹ هزار بلیت فروخته شده و معین نمی باشد منبع این صحبت ها از كجاست، چونكه حقیقت ندارد.
وی تاكید كرد: به سبب اینكه باید هواداران دو تیم از یكدیگر جدا باشند، فقط در ۲۰ درصد ورزشگاه بلیت فروشی نمی گردد، بلكه مابقی در اختیار هواداران قرار می گیرد.
مسئول برگزاری مسابقات لیگ برتر در پاسخ به این پرسش كه آیا باز هم بازار سیاه برای فروش بلیت وجود داشت؟ اضافه كرد: نیروی انتظامی ۸ نفر را به سبب فروش بازار سیاه بلیت دستگیر كرد.
فتاحی اشاره كرد: خود من بوسیله یك سایت به یكی از آنها زنگ زدم كه وی به من گفت «به درب غربی بیا تا به تو بلیت بدهم». من شماره او را به پلیس دادم كه پلیس این فرد خاطی را دستگیر كرد.
وی اظهار داشت: خوشبختانه امروز بلیت فروشی نظم خوبی داشت و تماشاگران از این مساله راضی بودند.
مسئول برگزاری مسابقات لیگ برتر درانتها در پاسخ به این پرسش كه فینال جام حذفی چه زمانی برگزار خواهد شد؟ اشاره كرد: با عنایت به اینكه فینال جام حذفی باید در خرداد ماه برگزار شود، مطمئناً این دیدار در شهر خرمشهر برگزار نمی گردد و ما محل دیگری را برای این دیدار در نظر خواهیم گرفت.

1398/01/11
15:02:31
5.0 / 5
4284
تگهای خبر: پرسپولیس , تیم , سایت , لیگ
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری