مشكلات مالی پارس جنوبی از كجا نشات گرفته است؟

مشكلات مالی پارس جنوبی از كجا نشات گرفته است؟

بازی فوتبال: مدیرعامل باشگاه پارس جنوبی اعلام نمود با وجود قول هایی كه برای تزریق پول به این باشگاه تا پیش از بیستم اسفندماه دریافت كرده اما این اتفاق نیفتاده است.


به گزارش بازی فوتبال به نقل از ایسنا، بهرام رضائیان مدیرعامل پارس جنوبی درباره مشكلات مالی نماینده جم در لیگ برتر و اینكه پیش از عید نوروز پرداختی به بازیكنان انجام نشد، اظهار نمود: متأسفانه با وجود قول هایی كه به ما داده شده بود، هیچ پولی به حساب باشگاه نیامد و نتوانستیم به بازیكنان و كادرفنی و اجرایی پولی پرداخت نماییم. در این خصوص خانم الماسی نماینده مردم جم در مجلس شورای اسلامی و همین طور آقای سیدپیروز موسوی مدیرعامل منطقه ویژه پارس جنوبی تلاش های زیادی انجام دادند و پیگیری های متعددی كردند. حتی آنها قول هایی گرفته بودند كه پیش از بیستم اسفندماه به تیم پول تزریق شود اما متأسفانه این كار انجام نشد.
وی افزود: ما به قوانین نفت و گاز كاملاً آشنا هستیم اما با این همه پتانسیلی كه در منطقه وجود دارد، انتظار حمایت داریم. شركت های فعال در منطقه باید به فكر محیط پیرامونی خودشان باز باشند و در شرایطی كه همه می دانند مردم منطقه دغدغه ای جز تیم فوتبال پارس جنوبی ندارند، اما شب عید كمكی به تیم انجام نشد.
مدیرعامل باشگاه پارس جنوبی همین طور اظهار داشت: شب عید نوروز است و وظیفه مان بود كه طبق قولی كه به بازیكنان و كادرفنی داده بودیم، درصدی از قراردادهایشان را پرداخت نماییم تا دست خالی نزد خانواده هایشان نروند اما متأسفانه با وجود امیدواری زیاد در دقیقه ۹۰ همه چیز برعكس شد.
رضائیان با گلایه از برخی شركت ها اشاره كرد: در سال ۹۷ بعضی شركت ها حمایت كردند و كمك هایی انجام دادند اما بعضی كه قول داده بودند تا شب عید پول بدهند، بی مهری و بدقولی كردند تا این شرایط سخت پیش بیاید. من فقط امیدواریم همه همكاری انجام دهند تا این تیم با قدرت بماند و به كارش ادامه دهد. شرایط برایمان سخت شده و باید حمایت ها صورت گیرد تا موجبات دلخوشی مردم استان بوشهر و به خصوص شهرستان جم را فراهم آوریم.
او در آخر درباره شایعه مدیرعاملی اش در باشگاه تراكتورسازی اضافه كرد: من از این مساله غافل هستم. هیچ صحبتی با من نشده و هم اكنون تمام دغدغه ام حل مشكلات مالی پارس جنوبی و مصائب بازیكنان و كادرفنی تیم خودمان است.1398/01/01
10:32:17
5.0 / 5
4441
تگهای خبر: بازی , بازیكن , باشگاه , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری