قطبی: یكی از بهترین تیم های آسیا می شویم، قلعه نویی الكس فرگوسن فوتبال ایران است

قطبی: یكی از بهترین تیم های آسیا می شویم، قلعه نویی الكس فرگوسن فوتبال ایران است

به گزارش بازی فوتبال سرمربی فولاد از افتتاح ورزشگاه این تیم ابراز خوشنودی كرد.


به گزارش بازی فوتبال به نقل از ایسنا، تیم های فولاد و سپاهان فردا (جمعه) در قالب هفته بیست و دوم لیگ برتر به مصاف هم می روند. افشین قطبی، سرمربی فولاد بعدازظهر پنج شنبه در نشست خبری قبل از این دیدار اظهار نمود: واقعاً ورزشگاه فولاد یك كار ۱۰ ساله بزرگ بوده و از صمیم قلب از تمام كسانی كه از این كار پشتیبانی كردند تشكر می كنم. این یك هدیه از سوی فولاد به تمام مردم خوزستان است. این استادیوم یك نور امید برای جوانان خوزستان و ایران است. من تلاش می كنم كلمات مناسبی استفاده كنم تا احساساتی كه در كودكی داشتم را به درستی بیان كنم. در كودكی ما یك زمین خوب نداشتیم و در زمین خاكی، با توپ های پلاستیكی و برخورد با اتومبیل ها را داشتیم. وقتی می بینم كه چنین ورزشگاهی در ایران افتتاح می شود كه من هم در آن نقشی دارم، خوشحال هستم.
او اضافه كرد: از تمام مهندسان و كارگرانی كه در این مجموعه تلاش كردند، تشكر می كنم. این یك عیدی از سوی آنها به مردم خوزستان است. من شك ندارم كه فردا یك بازی تاریخی برای ایران خواهد بود. به این خاطر كه یك استادیوم كه زمینه ساز پرورش فوتبال است افتتاح می شود. هیچ كس این بازی را فراموش نخواهند كرد و از تمام مردمی كه به این استادیوم می آیند، می خواهم میهمان نواز باشند. نكته دیگر كه برای من مهم می باشد این است كه تیمی خوب ساختیم. امكان دارد كه برخی اوقات نتایج خوبی نمی گیریم ولی مسیر درستی طی می نماییم و به هدفی كه برای فولاد و خوزستان داریم، می رسیم. اساساً یكی از بهترین تیم های آسیا در فولاد ساخته خواهد نمود. از هواداران می خواهم كه صبر داشته باشند چون هر تیمی كه ایجاد می شود، فراز و نشیب خواهد داشت.
سرمربی فولاد درباره مسائل انگیزشی در تیمش اظهار داشت: فكر كنم باید درباره نتایج قبلی صحبت نماییم. تیمی كه سه بازی در ۱۴ بازی برده و من سومین مربی آن هستم، همین تعداد برد را در مدت حضورم در فولاد داشتیم. یكسری دشمن فولاد هستند و وقتی تیم نتیجه نمی گیرد برای ما حاشیه می سازند. تیم در راه پیشرفت است و وقتی موقعیت های مان گل نمی گردد، نباید تیم را زیر سوال برد. تمام كسانی كه از فولاد حمایت كردند هواداران فوتبال هستند. متأسفانه در فرهنگ فوتبال ما به دنبال تضعیف یكدیگر هستیم. من به تیمم خیلی ایمان دارم و از بازیكنانم تشكر می كنم كه هرروز پیشرفت می كنند؛ شك ندارم كه در بازی فردا یك بازی زیبا به نمایش می گذارند. ما به فوتبال مدنظرمان نزدیك تر می شویم و در ۶ بازی دیگر كه در اهواز داریم به هدفمان كه رسیدن به لیگ قهرمانان آسیا می رسیم.
قطبی درباره سیستم دروازه بانی فولاد بیان كرد: واقعاً از پشتیبانی شما از بازیكنانم تشكر می كنم. من ۳۵ سال تجربه در فوتبال دارم و در هفت كشور كار كردم. من می دانم كه كسانی هستند كه پشتیبانی می كنند و كسانی هستند كه انتقاد می كنند. خودم هم از خودم انتقاد می كنم چون سبب پیشرفتم می شود. خیلی از بازیكنان ما جوان هستند و پذیرش انتقاد برای آنها دشوار می باشد و بنابراین تمركزشان را از دست می دهند. بنابراین خودم را جلو می اندازم تا انتقادات از من بشود. ما چهار دروازه بان آینده دار داریم اما متأسفانه به خاطر این كه تجربه گلر اول را ندارند، اعتماد به نفس كافی ندارند و وقتی اشتباه می كنند اعتماد به نفس شان كاسته می شود. دلیل استفاده از سیستم چرخشی این است كه خودشان را نشان دهند. در فوتبال ایران بیرون ماندن از زمین سبب از دست رفتن روحیه می شود بنابراین در فولاد جریانی ساختیم كه بازیكنان بدانند با تمرین خوب می توانند به درون زمین بروند. هنوز هم نگاه مان این است كه هر دروازه بانی كه خوب باشد درون دروازه قرار گیرد.
وی درباره تقابل با سپاهان توضیح داد: آقای قلعه نویی یكی از قهرمانان فوتبال ایران است و الكس فرگوسن فوتبال ایران است. او شناخت خوبی از فوتبال ایران دارد و بنابراین تیم هایش موفق هستند. ما بازی سختی مقابل یكی از تیم های خوب لیگ برتر داریم اما این را باید دقت كنیم كه تنها شكست خانگی تراكتورسازی و تنها شكست پرسپولیس مقابل فولاد بوده است. تیم ما توانایی این را دارد كه مقابل هر تیمی پیروز شود. باختی هم كه مقابل استقلال داشتیم، یكی از بهترین نمایش های فوتبال ما بود. فردا باید تمركز بالایی داشته باشیم. قلعه نویی از ضربات ایستگاهی و كناره ها استفاده خوبی می كنند.
او در انتها اظهار داشت: خیلی خوشحال می شوم كه هركسی كه می تواند به استادیوم بیاید و از فولاد حمایت كند تا این بازی را پیش از عید پیروز بشویم.
به گزار ش ایسنا، هیچ كدام از سرمربی و مربیان سپاهان در نشست خبری قبل از دیدار با فولاد شركت نكردند.1397/12/24
00:25:11
5.0 / 5
4413
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری