میكروفن را جای دیگری ببرید؛

واكنش مدیرعامل ماشین سازی به تبانی تیمش با تراكتورسازی

واكنش مدیرعامل ماشین سازی به تبانی تیمش با تراكتورسازی

به گزارش بازی فوتبال مدیرعامل ماشین سازی تبریز اظهار داشت: هیچ تبانی در كار نبوده است و این صحبت ها در مورد دیدار تراكتور برابر ماشین سازی كذب محض است.به گزارش بازی فوتبال به نقل از مهر، هوشنگ نصیرزاده در مورد صحبت هایی در خصوص تبانی دو باشگاه ماشین سازی و تراكتورسازی تبریز كه منجر به شكست ماشین سازی برابر تراكتورشد، اظهار داشت: تمام این حرف ها بیهوده است، هیچ تبانی وجود نداشته و من تعجب می كنم كه چنین حرفی را به میان می آورید یا واقعاً فوتبالی نیستید یا نمی خواهید برخی حقایق را بپذیرید.
وی تصریح كرد: هیچ تبانی بین دو تیم ماشین سازی و تراكتورسازی وجود نداشته است. من به جهت اینكه به شما اثبات كنم حرف های شما خلاف واقع است باید بگویم ما به گونه ای عمل كردیم كه دخسوس را برای بازی با تراكتورسازی درون دروازه داشته باشیم یا اینكه بازیكن امید خویش را با پرواز اختصاصی از تهران به تبریز آوردیم تا بتواند برابر تراكتورسازی به میدان برود، آن وقت شما به راحتی می گوئید كه ما تبانی كرده ایم؟ در حالیكه ما می دانیم هیچگاه چنین اتفاقی صورت نگرفته است.
نصیرزاده در پاسخ به این پرسش كه چرا مدیرعامل باشگاه، شال دو تیم را به گردن انداخته است، اظهار داشت: واقعاً برای شما این مورد مهم است؟ مگر مسئولیت باشگاه استقلال و پرسپولیس را وزارت ورزش به عهده ندارد، مگر وزارت صنعت و معدن چهار تیم ندارد؟ شما چطور به این مسائل نمی پردازید و تنها به باشگاه تراكتورسازی و ماشین سازی پرداخته اید؟ بهتر است میكروفن خویش را به جایی ببرید كه آنها به شما این توضیحات را بدهند.
وی در انتها و با عصبانیت اظهار داشت: می توانم یك سوال از شما بپرسم و من جایگاه خویش را با شما عوض كنم؟ استقلال و پرسپولیس زیر نظر كجا اداره می گردند كه خبرنگاران پاسخ دادند وزارت ورزش و نصیرزاده با ناراحتی گفت من به دنبال همین جواب بودم و از شما خداحافظی می كنم.

1397/12/19
22:27:21
5.0 / 5
4458
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری