عضو ایرانی AFC اعلام كرد؛

سال آینده هم سهمیه ایران در لیگ قهرمانان آسیا ۲بعلاوه۲ است

سال آینده هم سهمیه ایران در لیگ قهرمانان آسیا ۲بعلاوه۲ است

به گزارش بازی فوتبال عضو ایرانی كنفدراسیون فوتبال آسیا اظهار داشت: سهمیه ها در لیگ قهرمانان آسیا برای سال آینده هم تغییری نمی كند و ایران همین ۲+۲ سهمیه را خواهد داشت.به گزارش بازی فوتبال به نقل از مهر، شاهین رحمانی درباره رویكرد AFC نسبت به مسابقات باشگاهی در قاره آسیا اظهار داشت: برای AFC مسابقات باشگاهی بویژه لیگ قهرمانان یك منبع درآمد است. البته آموزش و توسعه و برگزاری مسابقات هم مدنظر قرار دارد.
وی اضافه كرد: یكی از اهداف برگزاری مسابقات، درآمدزایی است. لیگ قهرمانان منبع درآمد اصلی AFC است. طبیعتاً این مسابقات باید به شكلی برگزار گردد كه نظر اسپانسرها حتی المقدور تأمین شود.
عضو ایرانی كنفدراسیون فوتبال آسیا افزود: در كنار این مباحث توسعه هم هست. AFC مرتب مقررات را به روز می كند. یكی از مباحثی كه رسانه ها در ایران خیلی به آن هیجان می دهند و القا می كنند كه اهمیت دارد، بحث سهمیه های كشورها است.
رحمانی تصریح كرد: تقسیم سهمیه ها برای سال ۲۰۱۹ و ۲۰۲۰ صورت گرفته شده است. در واقع سهمیه های سال دیگر همان چیزی كه است كه امسال به كشورها رسیده است. در واقع سهمیه ایران ۲+۲ می ماند. پس از سال ۲۰۲۰ هم طبق جدول امتیازات و رده بندی بررسی می كنند تا متناسب با آن سیستم تصمیم گیری شود.
وی خاطرنشان كرد: دنیای فوتبال مرتب دستخوش تغییر است. جام جهانی و جام باشگاه های جهان امكان دارد تغییر كند. یوفا هم می خواهد مسابقات باشگاهی را تغییر بدهد. این مباحث در كنفدراسیون های مختلف مطرح است و درباره آینده فكر می شود. شاید بخواهد در آینده تغییراتی ایجاد شود.
به گزارش بازی فوتبال به نقل از مهر، بدین سان فوتبال ایران سال آینده هم دو سهمیه مستقیم و دو سهمیه غیر مستقیم برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا خواهد داشت. قهرمان لیگ برتر و قهرمان جام حذفی مستقیم راهی مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا می شوند و تیم های دوم و سوم لیگ هم راهی مرحله مقدماتی و سپس پلی آف می شوند.
امسال پرسپولیس و استقلال به صورت مستقیم در لیگ قهرمانان شركت كردند و ذوب آهن و سایپا هم جواز حضور در مرحله مقدماتی و پلی آف لیگ قهرمانان را به دست آوردند.

1397/12/13
13:41:05
5.0 / 5
4373
تگهای خبر: آموزش , باشگاه , پرسپولیس , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری