پس از گفتگو با مهر؛

بازیكن تیم ملی فوتسال بانوان ایران تهدید شد!

بازیكن تیم ملی فوتسال بانوان ایران تهدید شد!

به گزارش بازی فوتبال گلایه ملی پوش فوتسال بانوان از پرداخت نشدن پاداش های این تیم با تهدید از جانب سرپرست كمیته فوتسال همراه شد!به گزارش بازی فوتبال به نقل از مهر، تیم ملی فوتسال بانوان فروردین ماه سال جاری در رقابت های قهرمانی آسیا برای دومین بار موفق شد بر بام قاره كهن بایستد. حدود ۱۰ ماه از قهرمانی ملی پوشان در آسیا می گذرد و بازیكنان همچنان در انتظار پاداش های خود هستند. در این مدت تاج، رئیس فدراسیون و صوفی زاده، نایب رییس بانوان فدراسیون خبر از پرداخت پاداش ملی پوشان داده اند كه تا به امروز این امر محقق نشده است.
لیلا صوفی زاده در آخرین مصاحبه خود با خبرنگار مهر اعلام نموده بود تا آخر سال پاداش ملی پوشان پرداخت خواهد شد. حال فرزانه توسلی، گلر تیم ملی در مصاحبه با خبرنگار مهر از وعده های عملی نشده مسئولان گلایه نمود كه این گلایه با واكنش سرپرست كمیته فوتسال همراه بود.
فرزانه توسلی در پاسخ به سوال خبرنگار مهر در خصوص اینكه «در صحبت ها گفتید اگر تا آخر سال پاداش ها پرداخت نشود بازیكنان تصمیم دیگری خواهند گرفت. یعنی امكان دارد بازیكنان تصمیم به ترك تیم ملی بگیرند؟» اظهار داشت: تمام بازیكنان دوست دارند برای تیم ملی بازی كنند. اگر غیر از این بود هیچ یك با عنایت به شرایط موجود در تیم نمی ماندند چون كه نامهربانی های بسیاری دیده ایم اما به خاطر علاقه و عشق ماندیم و حتی خودمان را با تیم مردان مقایسه نكردیم. باید حق بدهید كه دلسرد و ناراحت شویم. نمی دانیم مقرر است چه اتفاقی رخ بدهد. نمی دانم به اردو بروم یا نروم چون این رفتار توهین و بی احترامی به شخصیت ملی پوشان است.
داوود پرهیزكار پس از این اظهار نظر با سایت فدراسیون فوتبال گفتگو نمود و غیرمستقیم پاسخ اظهارات بازیكن تیم ملی فوتبال را داد. وی در این مورد اظهار داشت: دعوت از یك بازیكن به تیم ملی و انتخاب كادر فنی بعنوان سرمربی یا مربی برای هر فردی یك افتخار است و معتقدم پوشیدن پیراهن مقدس تیم ملی و مربیگری در این عرصه موقعیتی است كه هر فردی آرزوی آنرا دارد.
سرپرست كمیته فوتسال افزود: اگر فردی در جهت اهداف تیم ملی فوتسال چه بعنوان بازیكن و چه در بحث كادر فنی نمی تواند ما را همراهی كند بدون شك راهی برای آن خواهیم یافت و نفراتی كه علاقه به موفقیت تیم ملی فوتسال داشته باشند را به اردوی تداركاتی دعوت خواهیم كرد.
این مقام مسئول تصریح كرد: ظرفیت های فوتسال كشور در حوزه آقایان و بانوان آنقدر وسیع است كه تیم های ملی فوتسال وابسته به اشخاص نخواهد نبود. ما هدفمان ایجاد بهترین شرایط برای تیم ملی فوتسال بانوان بوده و از هیچ تلاشی در این زمینه دریغ نمی نماییم. در این میان انتظار داریم كه تمامی نفرات ما را در این زمینه كمك كنند و اگر نمی توانند بدون شك كمیته فوتسال دنبال راه چاره خواهد بود.
سرپرست كمیته فوتسال بدون اینكه نامی از توسلی ببرد او و بازیكنانی كه چنین دیدگاهی دارند را تهدید كرده است در صورت اصرار بر مواضعی كه دارند از تیم ملی كنار خواهند گذاشت و نفرات جدیدی را به اردو دعوت می كنند.

1397/11/30
13:59:37
5.0 / 5
4417
تگهای خبر: بازی , بازیكن , تیم , تیم ملی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری