قائم مقام گیتی پسند: درگیری های بازی با شهروند ساری سیاسی شده، بله! ناپسند بود

قائم مقام گیتی پسند: درگیری های بازی با شهروند ساری سیاسی شده، بله! ناپسند بود

بازی فوتبال: قائم مقام باشگاه گیتی پسند می گوید متاسفانه به دنبال اتفاقات دیدار تیم ما با شهروند ساری مقامات سیاسی به این مساله ورزشی ورود پیدا كرده اند اما آیا ضرب و شتم هایی كه در شهرهای دیگر مقابل ما میگردد را هم مشاهده كرده اند؟


محمدحسین عراقی زاده در گفت وگو با ایسنا، پیرامون اتفاقات رخ داده در دیدار نیمه تمام گیتی پسند - شهروند ساری، اظهار نمود: در نیمه اول این دیدار بر اثر اتفاقات فنی دو گل دریافت كردیم، اما متاسفانه در حین بازی با مدیریت ضعیف داور دیدار كه در حد و قواره این دیدار نبود، تماشاگران تحریك شدند و هیجانات آنها به نقطه جوش رسید.
وی افزود: با اختتام نیمه اول و راهی شدن بازیكنان به رختكن، جرقه هایی از طرف تماشاگران ما، بازیكنان شهروند ساری و متاسفانه یكی از مربیان ما زده شد كه وقوع اتفاقات ناگوار را به دنبال داشت. عقیده دارم در این اتفاق عوامل متعددی دخیل بوده است. شاید اگر نیروی انتظامی با تعداد نفرات بیشتری در ورزشگاه حضور پیدا كرده بود شاید این اتفاقات رخ نمی داد، اما حالا این اتفاق دیگر افتاده است و باید خاطیان آن شناسایی و با آنها برخورد شود.
قائم مقام باشگاه گیتی پسند با انتقاد از تماس اعضای شورای شهر ساری با اعضای شورای شهر اصفهان اظهار داشت: سپس این دیدار ورزشی، اعضای شورای شهر ساری طی تماس هایی با اعضای شورای شهر اصفهان موجب ورود سیاسیون به این مساله شدند. اعضای شورای شهر طی تماسی با ما جویای احوال مصدومان شدند و حتی با حضور در بیمارستان از سه بازیكن مصدوم شهروند ساری عیادت و دلجویی كردند.
وی ادامه اضافه كرد: مدام پیگیر احوال بازیكنان شهروند ساری بودیم و با مدیركل ورزش و جوانان استان و بازیكنان به پزشك قانونی رفتیم. به سبب اتفاق افتادن این مساله به همراه اعضای شورای شهر و دیگران رسما از آنها عذرخواهی كردیم.
عراقی زاده افزود: عذرخواهی هایی كه انجام شد خوب است ولی ای كاش همین اعضای شورای شهر یك دفعه سراغ باشگاه گیتی پسند را كه بخش خصوصی است می گرفتند و جویای مشكلات ما می شدند. به دنبال حمایت نقدی اصلا نیستیم اما تابحال یكی از اعضای شورای شهر بر سرتمرینات تیم ما آمده است؟
وی در ادامه انتقادش از شورای شهر اصفهان اشاره كرد: در هر دیدار گیتی پسند بعنوان نماینده فوتسال اصفهان بیشتر از چهارهزار تماشاگر حضور پیدا می كنند، اما آیا یكی از اعضای شورای شهر از تیم ما حمایت كرد؟ یكبار نخواستند كه به صحن شورا برویم و كارهای انجام شده را به آنها اطلاع دهیم اما خدا را شكر حالا پشت تیم شهروند ساری آمده اند.
قائم مقام باشگاه گیتی پسند افزود: تمامی مسئولان غیرورزشی اصفهان از تیم ساری حمایت كرده اند و می گویند این اتفاق رخ داده زشت بوده است. بله این اتفاق ناپسند بوده است و ما خودمان قبول داریم؛ اما ما هم كه به شهر ساری می رویم هواداران آنها برای ما زیارت عاشورا كه نمی خوانند و به ما فحاشی می كنند اما آیا ما این مساله را به شورای شهر كشاندیم.
وی اضافه كرد: بعنوان بخش خصوصی كه از ورزش اصفهان حمایت می نماییم، انتظار داریم كه آقایان نیایند و ما را بكوبند و فقط نیمه خالی لیوان را ببینند. یك دفعه از ما دعوت كنید، یك دفعه به تمرینات ما تشریف بیاورند و ببینند. آیا می دانند تیم فوتسال گیتی پسند پرافتخارترین تیم ایران است؟
عراقی زاده اشاره كرد: شورای شهر درهرصورت لطف كردند و روابط عمومی این شورا اطلاعیه ای درباب این مساله صادر كرد. حتی مشاهده كردم كه نماینده مجلس ساری باز در این مساله ورود پیدا كرده است و گفته اند كه این اتفاقات را رصد می نماییم. اتفاقی بوده است كه در ورزش افتاده است، ولی آیا نماینده اصفهان مصاحبه ای كرده است كه تیم گیتی پسند به فلان شهر رفته است و بازیكنان آن مورد ضرب و شتم قرار گرفته است؟
وی افزود: افراد غیرورزشی طرف دیگر این اتفاق را هم ببینند و از این به بعد ما بعنوان بخش خصوصی از آنها انتظار خواهیم داشت. هواداران به من می گویند آیا زمانی كه در شهرهای دیگر بازیكنان و ما را مورد ضرب و شتم قرار می دهند، شورای شهر بازهم بیانیه داده است؟1397/10/19
14:22:24
5.0 / 5
4356
تگهای خبر: بازی , بازیكن , باشگاه , پزشك
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری