یك سایت كُروات اعلام كرد؛

انتقال بودیمیر به تیم فوتبال پرسپولیس نهایی نشده است

انتقال بودیمیر به تیم فوتبال پرسپولیس نهایی نشده است

به گزارش بازی فوتبال یك سایت خبری كرواسی اعلام نمود كه باشگاه دینامو زاگرب هنوز پیشنهاد رسمی از پرسپولیس برای جذب بودیمیر دریافت نكرده است.به گزارش بازی فوتبال به نقل از مهر، سایت «sportske» در گزارشی به پیشنهاد باشگاه پرسپولیس به «بودیمیر» مهاجم كُروات تیم دیناموزاگرب پرداخت و اعلام نمود كه انتقال بودیمیر به ایران نهایی نشده است.
این سایت نوشت: «بودیمیر تصمیم گرفته بود فوتبالش را در دینامو به اتمام برساند اما حالا او به انتقالش به یك تیم دیگر لبخند می زند. بودیمیر هنوز به ایران نرفته است اما داستان پرسپولیس كاملا به حرفه فوتبال او بستگی دارد.»

در ادامه این گزارش آمده است: «بودیمیر هنوز بازیكن دینامو زاگرب است. او روز یكشنبه با این تیم تمرین كرد. تماس برانكو ایوانكوویچ سرمربی پرسپولیس از ایران هنوز نتیجه ای نداشته است. باوجود اینكه این بازیكن حتی با پرسپولیس مذاكره كرده اما هنوز نمی توان با قطعیت از انتقال او صحبت كرد. باشگاه دینامو اعلام نموده كه از علاقه پرسپولیس به بودیمیر مطلع است ولی هنوز پیشنهاد رسمی دریافت نكرده است. اگر پیشنهادی برسد توافق امكان پذیر است.»
این سایت كروات همین طور به مشكلات و كند بودن روند انتقال یك بازیكن از اروپا اشاره كرده و آورده است: «این یك انتقال ساده نیست. موانع زیادی سر راه هستند.».

1397/10/18
14:23:30
5.0 / 5
4423
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری