آگهی رئیس قدیم به سرپرست جدید كمیته فوتسال!

آگهی رئیس قدیم به سرپرست جدید كمیته فوتسال!

بازی فوتبال: رئیس سابق كمیته فوتسال می گوید انتخاب داود پرهیزگار بعنوان سرپرست كمیته فوتسال، نتیجه ای جز لطمه ندارد.به گزارش بازی فوتبال به نقل از ایسنا، هفته پیش به دنبال استعفای علی كفاشیان از ریاست كمیته فوتسال، داود پرهیزگار از طرف تاج بعنوان سرپرست این كمیته انتخاب شد؛ انتخابی كه با هجمه و انتقادات فوتسالی ها مواجه گردید و حتی اعضای هیات رئیسه تهدید به كناره گیری دسته جمعی كردند.

صادق درودگر، رئیس سابق كمیته فوتسال در گفت وگو با ایسنا، درباره این انتخاب بیان كرد: اگر به من می گفتند كه آیا داود پرهیزگار توانایی دبیركلی فدراسیون فوتبال یا سازمان لیگ را دارد، پاسخم مثبت بود چونكه او سابقه اجرایی خوبی در فدراسیون فوتبال دارد اما ماجرای فوتسال متفاوت می باشد و این رشته درحال حاضر با وضعیت خوبی مواجه نیست. اساسا اگر داود پرهیزگار در كمیته فوتسال بماند، با لطمه روبرو خواهد شد.

او اضافه كرد: این انتخاب یك ریسك بزرگ برای پرهیزگار و فوتسال است. كار وی در كمیته فوتسال سخت خواهد بود. من پرهیزگار را می شناسم و می دانم كه زحمات بسیاری در بخش های مختلف فوتبال كشیده اما مسئولیت های اداری داشته است. او پسر بسیار خوبی است و تنها می توانم بگویم كارش دشوار می باشد. او اخیرا وارد فوتسال شده و حضور در كمیته فوتسال، برایش چیزی جز لطمه ندارد.
1397/09/30
13:35:48
5.0 / 5
5018
تگهای خبر: دسته , رشته , فدراسیون , فوتبال
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری