قلعه نویی: یك نفر با رانت آمد و پدر استقلال را درآورد، فغانی قلدر شده!

قلعه نویی: یك نفر با رانت آمد و پدر استقلال را درآورد، فغانی قلدر شده!

بازی فوتبال: سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان در اظهارنظرهای تندی به پرسپولیس، علیرضا فغانی، حسین خبیری، پندار توفیقی و برخی افراد دیگر در حوزه فوتبال، حمله كرد.به گزارش بازی فوتبال به نقل از ایسنا، امیر قلعه نویی سرمربی تیم فوتبال سپاهان درباره دیدار روز گذشته تیمش برابر پرسپولیس اظهار نمود: بابت غیبتم در نشست خبری عذرخواهی می كنم چونكه می ترسیدم صحبت هایی كنم كه از روی احساسات باشد. بازی از قبل راه افتاده بود كه این جای تاسف دارد. باشگاه مردمی مثل پرسپولیس موجب میگردد كه حرف و حدیث هایی برای پرسپولیس در مملكت به وجود بیاید كه نمونه آن پرچم ژاپن است.

وی كه در برنامه "تهران ورزشی" رادیو تهران صحبت می كرد، افزود: وقتی با عنایت به اشتباهات مدیران این باشگاه، پنجره نقل و انتقالات این تیم، بسته شده است، دلیل نمی گردد یكسری پنجره های داخلی برای این باشگاه باز شود. آقای خبیری كجای فوتبال مملكت است كه به خودش اجازه می دهد درباره تیم مردمی چون سپاهان صحبت كند؟ نمی دانم امثال این ها چگونه به فوتبال می آیند. مثلا یك معاون باشگاه استقلال با رانت و رابطه به این باشگاه آمد و پدر استقلال را در آورد. فوتبال جای معرفت و اخلاق است. وقتی فوتبالی ها این مملكت یعنی دادگان و مصطفوی خانه نشین باشند، موجب میگردد این آقایان از هفته قبل جریانی راه بیندازند و به جای فوتبال زیبا، بازی درگیر شونده ببینیم.

قلعه نویی اضافه كرد: البته ما در نیمه دوم خوب نبودیم. آن روزی كه علی دایی آمد، از دایی تقدیر كردیم. روز گذشته هم از نویدكیا و كرمی خواستیم كه از سیدجلال تقدیر كنند و این كار قشنگ باشگاه است اما چگونه میگردد كه این آقایان به خودت جرات می دهند كه هر كاری دلشان خواست انجام دهند و هر چه می خواهند بگویند؟

سرمربی سپاهان درباره علیرضا فغانی اظهار نمود: در این مملكت كسی جرات نمی كند به او حرف بزند و او قلدر فوتبال ما شده است. شما دیدید كه هفته قبل چه بلایی سر سپیدرود و بازیكن جوان این تیم آورد. دلیل نمی گردد حضور در المپیك و جام جهانی موجب شود هر كاری دلش می خواهد انجام دهد. به او هم چیزی بگویید، تهدید به رفتن می كند. ایشان با شخص بنده مشكل دارد و با سند این را می گویم. در دیدار سپاهان و ذوب آهن و سپاهان و نساجی او به ضرر ما سوت زد و دو گل اشتباه به ضرر من و یك پنالتی برای من نگرفت.

وی افزود: ایشان خودشیفتگی و نگاه بالایی پیدا كرده است. هر چه درخت پربارتر باشد، افتاده میگردد. اگر داور جوان بود، چهار جلسه محروم می شد در حالیكه تمام بازی هایی كه فغانی در این فصل سوت زده برای او جنجال آفرین شده است. آقای فغانی، معرفت داشته و باش و بگو من برای تیم های قلعه نویی سوت نمی زنم! فغانی روز گذشته اشك ۵۰ هزار نفر را در آورده است. او قبلا این كار را با تراكتورسازی هم انجام داده بود. من باید از حقیقت دفاع كنم. ما بیشترین ضرر را از داوری دیده ایم. البته پاك ترین قشر فوتبال ما داوری است كه فغانی خودرا تافته جدا بافته می داند.

قلعه نویی افزود: ما ۱۵ تیم باید برای یك سری بازی نماییم. معاون باشگاه صحبت كند و بگوید كه ارادت به برانكو دارد كه چه شود؟ این بازی هم مثل آن بازی قهرمانی پرسپولیس كه سپهر حیدری گل زد، به اختتام رسید و به تاریخ پیوست.

او اضافه كرد: من قبول دارم كه سپاهان هم در بازی هایی از داوری سود برده است. مرد است و حرفش. فردوسی پور و یك گروه كارشناسی كه پرسپولیس مشخص نماید، بین ما و پرسپولیس كارشناسی كنند و هر تیمی بیشتر از اشتباهات داوری سود برده بود، از آن تیم امتیاز كم كنند. برنامه نود كارشناسی كند تا امتیازهای دیگر تیم ها پس داده شود. سه تیم ذوب آهن، نساجی و سپاهان بیشترین ضرر را از داوری كرده اند. كوپال ناظمی جوان یك اشتباه كرد و چهار جلسه محروم شد اما این آقا بیشترین اشتباه را می كند و كسی جرات ندارد به او حرفی بزند.

سرمربی سپاهان همین طور اظهار داشت: آقای سلطانی فر این گونه نمی گردد. یكسری مثل توفیقی و خبیری می آیند و هر كاری دلشان می خواهد انجام می دهند. اگر معرفت هواداران ما نبود، با این وضع داوری باید جنجال پیش می آمد. من اهتمام كردم از سه روز قبل با تعریف از خلیل زاده و برانكو جو را آرام كنم كه هزارتا پیام ناموسی به من ارسال كرده اند. یك پنجره بسته شده است. پنجره تراكتورسازی هم بسته شد. آن زمان و همه بازیكنانش رفتند اما آنها بازیكنان با كیفیتشان مانده اند. این تبعیض ها درست نیست و موجب میگردد جامعه زاویه پیدا كند. نمی دانم این فامیل فلان وزیر یا فامیل فلان معاون پارلمانی است یا با توضیه فلان وكیل آمده است كه تبدیل میگردد به معاون باشگاهی چون استقلال و پدر این تیم را درمی آورد. استقلال پارسال می توانست قهرمان آسیا شود اما مدیرانی كه مشخص نیست از كجا آمدند موجب شدند این اتفاق نیفتد. بازیكن خارجی ما می گوید این رفته به جام جهانی در حالیكه به ما فحش می دهد.

وی افزود: پنجره این تیم بسته شده است به ما چه ربطی دارد. این تیم بازیكنانش را داشت اما مردم خوب آذربایجان نتوانستند از بازیكنانی مثل عالیشاه، نوراللهی و شهباززاده استفاده كنند و سروش رفیعی ما هم به پرسپولیس رفت. ما اصلا یار نداشتیم ولی سوم شدیم و نایب قهرمان جام حذفی شدیم. كارشناسان اشتباهات را ماست مالی می كنند. كارشناس باید معرفت داشته باشد و هر چه هست بگوید. فغانی به جز پنالتی با نزدیك ۲۰ سوت، فشار را از زمین پرسپولیس به زمین ما آورد. صحنه خطای كی روش كه اخراج شد را نشان دهید. او از ابتدا دنبال اخراج كردن این بازیكن بود. ما هم به اندازه فغانی قوانین داوری را بلدیم و كتاب خوانده ایم. اگر یك پرسپولیسی اظهار داشت كه كی روش باید اخراج می شد، هر چه خواستید به ما بگویید.

قلعه نویی درباره بازی با استقلال خوزستان در هفته پانزدهم لیگ برتر هم اظهار داشت: به هر حال این مهم ترین بازی ماست چونكه باید تیم را با روحیه ای ناشی از ناداوری و بی عدالتی مقابل پرسپولیس، به بازی آخر برسانیم. من از مدیران كارخانه تشكر می كنم. قطار ما از ابدای فصل، راه افتاده و الان در بالای جدول است اما آقایان سنگ اندازی شان را آغاز نموده اند.
1397/09/19
14:34:39
5.0 / 5
4490
تگهای خبر: المپیك , بازی , بازیكن , باشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری