صالحی امیری:

همه فدراسیون ها در چارچوب قانون عمل كردند، تصمیم فوتبال مشترك بود

همه فدراسیون ها در چارچوب قانون عمل كردند، تصمیم فوتبال مشترك بود

بازی فوتبال: رئیس كمیته ملی المپیك تصریح كرد تصمیمی كه در مورد فدراسیون فوتبال گرفته شد تدبیر مشترك با وزیر ورزش بوده است.به گزارش بازی فوتبال به نقل از مهر، صالحی امیری در نشست روسای فدراسیون ها با وزیر و معاونان وزارت ورزش و جوانان اظهار داشت: از همه بازنشستگان عزیز كه سرمایه های ورزش هستند قدردانی و برایشان در سنگر جدید آرزوی موفقیت می كنم. شهادت می دهم همه فدراسیون های ما با قانون منع بكارگیری بازنشستگان، با اخلاق و در چهارچوب قانون رفتار كردند.
وی افزود: در مورد فدراسیون فوتبال هم تصمیم، محصول تدبیر مشترك وزیر ورزش و جوانان و كمیته ملی المپیك بود كه با اجرای بی كم و كاست قانون ایثارگران و با كمترین خسارت برای كشور این اتفاق صورت بگیرد. قانون ایثارگران ظرفیتی را پیش بینی كرده كه هر كسی می تواند در چهارچوب قانون از آن استفاده نماید و فضاسازی ها یا ناشی از جهل و یا بر پایه عناد است.
رئیس كمیته ملی المپیك تصریح كرد: المپیك ۲۰۲۰ از الان شروع شده و اجلاس آن فردا در توكیو برگزار می گردد و با نظمی آهنین و منطقی كار ها پیش می رود. ستاد عالی بازی های المپیك و پارالمپیك هم به صورت منظم با حضور وزیر ورزش و جوانان برگزار می گردد و كمیته ملی المپیك بدون هیچ چالشی با وزارت ورزش و جوانان در راه المپیك گام بر می دارد. از فدراسیون ها می خواهیم با تمام توان در جهت كسب سهمیه المپیك تلاش كنند.
صالحی امیری تصریح كرد: ماه بعد مجمع عمومی و سالیانه كمیته ملی المپیك با حضور وزیر ورزش و جوانان برگزار می گردد و از همه دوستان می خواهیم در این مجمع حضور فعال داشته باشند.

1397/09/05
20:36:07
5.0 / 5
5023
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری