فتحی اعلام كرد:

دادن جام به پرسپولیس بی تدبیری بود

دادن جام به پرسپولیس بی تدبیری بود

بازی فوتبال: سرپرست باشگاه استقلال اهدای كاپ قهرمانی سوپرجام به پرسپولیس را بی تدبیری سازمان لیگ دانست و اظهار داشت: دادگاه عالی ورزش با دادن فرصت دو ماهه به فدراسیون ایران مخالفت كرد.به گزارش بازی فوتبال به نقل از مهر، امیرحسین فتحی درباره شرایط استقلال اظهار داشت: از تعطیلات الزامی لیگ استفاده مطلوب كردیم. هرچند هوا اجازه برگزاری تمرینات منظم را نمی دهد ولی امیدوارم شروع مجدد لیگ برای ما بهتر از بازی های گذشته باشد.
وی در مورد وضعیت روزبه چشمی و فرشید اسماعیلی تصریح كرد: باشگاه مثل یك خانواده است. درون تیم به هر حال مسائلی خواهد بود. تنبیه و تشویق لازمه زندگی جمعی است و سبب پیشرفت می گردد. این دو بازیكن جزو سرمایه های باشگاه هستند. مسائلی با سرمربی پیش امده بود كه رفع شده است و این دو بازیكن اضافه می شوند.
سرپرست باشگاه استقلال اضافه كرد: اسماعیلی از دو سه روز پیش به تمرینات بازگشته است. چشمی هم در تمرین تیم ملی است و وقتی تمام شود با نظر شفر در تمرین استقلال شركت می كند.
فتحی درباره احتمال اضافه شدن دستیار به كادر فنی وینفرد شفر خاطرنشان كرد: شفر برای جذب دستیار درخواستی داشته است كه در حال رایزنی هستیم. امروز و فردا مذاكره ای خواهیم داشت.
وی در پاسخ به سئوالی در خصوص احتمال اضافه شدن مجتبی جباری به كادر فنی استقلال اظهار داشت: درباره مجتبی جباری صحبتی نبود و تصمیمی نگرفته بودیم. هنوز هم چیزی قطعی نشده است ولی احتمال اضافه شدن یك دستیار خارجی هست. باید پس از صحبت با شفر در كمیته فنی بحث و بررسی صورت بدهیم. درباره جذب بازیكن هم در چند روز آینده صحبتی با شفر خواهیم داشت و باید پیشنهادش را داشته باشیم و گزینه های داخلی و خارجی را بررسی و به تیم اضافه نماییم.
سرپرست باشگاه استقلال در مورد انتقادات به بازیكنان خارجی این تیم و احتمال جدایی نیومایر و الحاجی گرو اظهار داشت: هنوز تصمیم خاصی در این مورد گرفته نشده است. بطور قطع با شفر بحث می نماییم. تك تك بازیكنان زیر ذره بین هستند و نزدیك نیم فصل با كادر فنی و كمیته فنی صحبت می نماییم. هر كدام از بازیكنان كه نتوانند نیاز باشگاه را رفع كنند، از تیم جدا می شوند. در نقاطی هم كه نیاز به تقویت داشته باشد، برای جذب بازیكن اقدام می نماییم.
فتحی درباره اهدای كاپ سوپرجام به پرسپولیس تصریح كرد: با صداقت و شفافیت به هواداران می گویم از روزی كه آمده ام یك لحظه و یك كلمه در جهت امیدوار كردن آنها بدون پشتوانه صداقت نگفته ام. از روزی كه آمدم، نتیجه سوپرجام سه بر صفر شده بود و نقشی در این نتیجه نداشتم. بلافاصله اقدام كردم و حتی به دادگاه عالی ورزش هم شكایت كردیم.
وی در پاسخ به این سئوال كه ادله استقلال برای بازگرداندن جام چیست؟ خاطرنشان كرد: این یك متن طولانی است. لایحه ای كه ما عرضه كرده ایم ۲۴ صفحه است و دلایل متعددی دارد. یكی از آنها این است كه سازمان لیگ فاقد صلاحیت برای اعلام نتیجه ۳ بر صفر بوده است. شاید اگر این رای اعلام نمی شد، تیم ما (از اردوی تركیه) بر می گشت و بازی می كرد. امكانش بود به ایران برگردیم و بازی نماییم.
سرپرست باشگاه استقلال با اشاره به اینكه به رای دادگاه عالی ورزش در این خصوص خیلی خوشبین است، تصریح كرد: به تازگی هم سازمان لیگ تقاضای فرصت دو ماهه در این ارتباط كرده اند. ما مخالفت كردیم. دادگاه عالی ورزش این فرصت را نداد و بیشتر از هفت روز به فدراسیون فرصت نداده است. من پیگیر هستم. من مامور به نتیجه نیستیم بلكه مامور به پیگیری هستم. امیدوارم به نتیجه برسیم. با وكلای بین المللی زیادی صحبت كردیم. از وكلای مجرب بین المللی استفاده می نماییم.
فتحی كه با برنامه «ورزشگاه» گفتگو می كرد، در انتها اظهار داشت: امیدوارم كه نتیجه مطلوب برای باشگاه برسد. اقدام سازمان لیگ در این مورد كم لطفی و بی تدبیری بود كه جام را به پرسپولیس دادند. باید صبر می كردند رای دادگاه عالی ورزش اعلام می شد. فكر می كنم رای تا یكی دو ماه آینده اعلام گردد. اگر رای به نفع پرسپولیس بود جام را می دادند اگر نه كه زمینه برگزاری بازی را فراهم می كردند. درخواست ما تجدید بازی است. فدراسیون و سازمان لیگ امكان حضور ما را در یك بازی از استقلال سلب كرده اند.

1397/08/25
17:40:10
5.0 / 5
4961
تگهای خبر: بازی , بازیكن , باشگاه , برنامه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری