كمتر از دو ماه به جام ملت ها؛

تیم ملی فوتبال ایران قربانی بازنشسته بازی !

تیم ملی فوتبال ایران قربانی بازنشسته بازی !

بازی فوتبال: تیم ملی فوتبال ایران كه سالهاست نتوانسته عنوان قهرمانی آسیا را كسب كند درحالی برای شكستن این طلسم آماده می گردد كه با تداركات و برنامه ریزی فعلی، بعید است راه به جایی ببرد.به گزارش بازی فوتبال به نقل از مهر، شاگردان كارلوس كی روش در حالی از چند روز پیش دور جدید تمرینات خویش را برای حضور در جام ملت های آسیا شروع كرده اند كه هنوز معلوم نیست تا زمان شروع این مسابقات چند بازی تداركاتی و با كدام تیم ها خواهند داشت.
ملی پوشان كشورمان كه از شرایط موجود ناراضی هستند در اردوی جدید تصمیم گرفته اند با رسانه ها صحبت نكنند و در صفحات شخصی هم اعتراضی به این مسائل نداشته باشند. با این وجود مشخص است كه وضعیتی كه بر تیم ملی حاكم است، امیدواركننده نیست و باید نگران آینده بود.
البته این مورد از نگاه بدبینانه می تواند فرار رو به جلوی كی روش برای نتیجه نگرفتن در جام ملت های آسیا باشد تا عدم برنامه ریزی و تداركات مناسب را دلیل ناكامی احتمالی بنامد. اما آنچه واقعیت دارد و دیده می شود، بی توجهی به تیم ملی ایران است كه كمتر از دو ماه دیگر باید در امارات برای قهرمانی در آسیا مبارزه كند.
مهمترین مشكلی كه برای تیم ملی و در راه آماده سازی این تیم وجود دارد، مشكلات مالی است كه باید از جانب فدراسیون فوتبال و وزارت ورزش و دولت و سایر ارگان ها حل شود تا شاگردان كی روش بتوانند اردوهای تداركاتی و بازیهای بین المللی خوبی برگزار كنند.
اما بازنشسته بودن مهدی تاج و درگیری برای رفتن یا ماندن وی با نهادهای مختلف سبب شده دود اختلافات بوجود آمده در چشم تیم ملی برود. تاج و سایر بازنشسته های فدراسیون فوتبال اعتقاد دارند این فدراسیون مستقل است و شامل قانون بازنشسته ها نمی گردد.
از سوی دیگر وزارت ورزش و سایر نهادها هم تاكید دارند كه این قانون است و تاج و یارانش هم باید از قانون تبعیت كنند. اگر تاج نخواهد به این قانون عمل كند آنوقت حق امضا رسمی از او گرفته می گردد و فدراسیون فوتبال توان امضا هیچ قرارداد مالی و غیرمالی داخل را نخواهد داشت.
اگر هم اختلافات شدیدتر شود و كار به كنفدراسیون فوتبال آسیا و فیفا كشیده شود اوضاع بدتر خواهد شد و احتمال تعلیق فوتبال ایران وجود دارد. این اختلافات هر چه باشد یك ضرر بزرگ برای تیم ملی به همراه خواهد داشت و آن قربانی شدن «تیم ملی فوتبال ایران» است.
ادامه این اختلافات كار را به «لجبازی» خواهد كشاند تا بودجه لازم به تیم ملی نرسد و برگزاری بازیها و اردوها و حقوق و دستمزد كی روش به مشكل بخورد و در نهایت تیم ملی به خوبی برای حضور در جام ملت های آسیا تدارك نبیند.

1397/08/22
18:14:46
5.0 / 5
4502
تگهای خبر: بازی , برنامه , تیم , تیم ملی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری