تاج: موافق افزایش قیمت بلیت فینال آسیا نبودیم

تاج: موافق افزایش قیمت بلیت فینال آسیا نبودیم

بازی فوتبال: رئیس فدراسیون فوتبال می گوید این فدراسیون همچنان برای برگزاری بازی دوستانه ملی با مشكلاتی مواجه می باشد.به گزارش بازی فوتبال به نقل از ایسنا، مهدی تاج با بیان این كه مشكلاتی برای هماهنگی بازی های تداركاتی تیم ملی فوتبال دارند، اظهار داشت: این مشكلات از گذشته وجود داشته و نمی توانیم با تیمی بهتر از ترینیداد و توباگو بازی نماییم. ما تابحال خیلی خوب پیش رفتیم و نسبت به كشورهای متمول در شرایط بهتر هستیم. بهترین تیم آسیا هستیم و امیدواریم با همین بضاعت قهرمان جام ملت های آسیا شویم.

رئیس فدراسیون فوتبال با بیان این كه با افزایش قیمت بلیت دیدار فینال لیگ قهرمانان آسیا موافق نبود، اظهار داشت: با وجود مخالفت ما، سازمان لیگ با افزایش قیمت موافقت نمود. شورای تامین هم این مورد را پذیرفته بود. وقتی سایت را باز كردیم، متوجه شدیم تعداد زیادی پیام برای ما آمده كه حاكی از وجود مشكل در سایت بلیت فروشی است. از گرشاسبی خواستم به فدراسیون بیاید و او هم به همراه مسئول بلیت فروشی به جلسه آمد و گفت تابحال ۳۵ هزار بلیت فروش رفته است. به آنها تاكید كردم كه سایت را باز كنند تا مردم راحت تر بلیت بخرند.

تاج با بیان رضایت از تجهیز و آماده سازی ورزشگاه آزادی اظهار داشت: محل اهدای جوایز از زمین به روی جایگاه منتقل شده و این محل به خوبی آماده اهدای جام تیم قهرمان است. بعد این بازی هم محل اهدای جام حفظ می گردد تا در مسابقات آتی هم جام قهرمانی را در همین محل اهدا نماییم.

او درباره میهمان های ویژه بازی فینال لیگ قهرمانان آسیا، اظهار داشت: از یوفا و فیفا و هیات رئیسه AFC میهمان هایی در تهران حضور خواهند داشت كه در راس آنها شیخ سلمان به تهران می آید. همینطور جلسه كمیته مسابقات AFC در تهران برگزار می گردد.
1397/08/16
14:42:52
5.0 / 5
4259
تگهای خبر: بازی , تیم , تیم ملی , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری