در گفتگو با مهر عنوان شد:

بازی رفت پرسپولیس در ژاپن مهمتر از بازی برگشت است

بازی رفت پرسپولیس در ژاپن مهمتر از بازی برگشت است

بازی فوتبال: پیشكسوت تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به اینكه دیدار رفت با كاشیما آنتلرز از بازی برگشت فینال مهمتر است، اظهار داشت: بازیكنان پرسپولیس در دیدار سختشان در ژاپن به تمركز بالایی نیاز دارند.ناصر ابراهیمی در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره اهمیت بازی رفت فینال لیگ قهرمانان فوتبال آسیا برای پرسپولیس در جهت كسب عنوان قهرمانی اظهار داشت: من فكر می كنم این بازی مهم تر از دیدار برگشت در ورزشگاه آزادی است. پرسپولیس باید یك بار دیگر منطق فوتبالی خویش را در زمین مسابقه پیاده كند تا بتواند نتیجه خوبی بگیرد.
مربی پیشین پرسپولیس افزود: آنچه شاگردان برانكو ایوانكوویچ در ژاپن نیاز دارند تمركز همه جانبه است تا بتوانند مدیریت خوبی در طول نود دقیقه از بازی داشته باشند. رمز موفقیت پرسپولیس انجام بازی های منطقی و با برنامه بوده است. حالا كه این تیم به شرق آسیا می رود باید حواس خودش را جمع و برنامه تاكتیكی همیشگی اش را پیاده كند.
وی درباره نتیجه احتمالی بازی پرسپولیس و كاشیما در ژاپن تصریح كرد: پیش بینی نتیجه فوتبال در چنین سطحی كار بسیار سختی است. اما باید بدانیم كاشیما تمام تلاش خویش را به كار خواهد بست تا در همین بازی، كار را یكسره كند و بازی برگشت را طوری به میدان بیاید كه نیازی به برد نداشته باشد. پرسپولیس نیاز به استقامت همیشگی خط دفاعی اش دارد. هافبك های این تیم باید نقش تعیین كننده خویش را پیاده كنند. اگر آنها بتوانند در كارهای دفاعی به خوبی شركت نمایند و در مواقع حمله هم به مهاجمان تیم اضافه شوند بطور قطع موفق خواهند شد.
ابراهیمی در انتها شانس پرسپولیس برای كسب قهرمانی را به شرایط ذهنی این بازیكنان وابسته دانست و اظهار داشت: اگر بازیكنان بتوانند خودشان را از لحاظ ذهنی آماده این بازی بزرگ كنند خواهند توانست به موفقیت برسند. قهرمانی تیمی كه با دست بسته به اینجا رسیده است دشوار می باشد اما اصلا دور از دسترس نیست. این تیم اتحاد لازم را دارد و می تواند رویای هواداران را تبدیل به واقعیت كند.

1397/08/08
14:02:28
5.0 / 5
4399
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری