گلایه رئیس فدراسیون فوتبال از مشكلات ارزی

تاج: در بحث بازنشستگی موظف به اجرای اساسنامه هستیم، قرارداد كی روش منعقد شده است

تاج: در بحث بازنشستگی موظف به اجرای اساسنامه هستیم، قرارداد كی روش منعقد شده است

بازی فوتبال: رئیس فدراسیون فوتبال اظهار داشت: درباره بحث بازنشستگی فدراسیون فوتبال موظف به اجرای اساسنامه خود است.به گزارش بازی فوتبال به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، مهدی تاج درباره عملیات راه اندازی ساختمان جدید برای فدراسیون فوتبال عنوان كرد: با پیگیری های صورت گرفته، زمین مجاور مركز ملی فوتبال به صورت رسمی تحویل فدراسیون فوتبال شد. بزودی عملیات راه اندازی ساختمان جدید فدراسیون فوتبال توسط این فدراسیون، فیفا و وزارت ورزش و جوانان آغاز خواهد شد.

رییس فدراسیون فوتبال درباره بحث بازنشستگی در فدراسیون فوتبال عنوان كرد: برای چندمین بار توضیح می دهم كه هیچ كس فراتر از قانون نیست و اجرای قانون برای همه لازم است. درباره بحث بازنشستگی هم با عنایت به مباحث قبلی بار دیگر اشاره می كنم در صورتیكه این قانون مشمول فدراسیون شود و فدراسیون دستگاه دولتی تلقی گردد، این مصوبه اجرا خواهد شد. البته لازم به توضیح است فدراسیون فوتبال موظف به اجرای اساسنامه خود هم هست.

وی درباره قرارداد با كارلوس كی روش اظهار داشت: قرارداد كارلوس كی روش بطور قطع منعقد گردیده و تا جام ملت های آسیا ادامه دارد و در حال انجام می باشد.

رییس فدراسیون فوتبال درباره وضعیت مالی این فدراسیون و تاثیر مشكلات ارزی بر آن تصریح كرد: همانطور كه می دانید ۷۵ درصد هزینه های فدراسیون ارزی است چون تیم های ملی را به صورت مكرر به میدان های بین المللی می فرستیم. طبیعی است كه تنها ۲۵ درصد از هزینه های فدراسیون ریالی است. بنابراین افزایش نرخ ارز، فشار سنگینی به فدراسیون فوتبال وارد كرده است.

تاج در انتها اظهار داشت: تداوم تهیه ارز از بازار آزاد مشكل ساز شده است. هنوز برخی پاداش های مصوب برای تیم های ملی پرداخت نشده و این مورد مشكلات جدی را برای فوتبال به دنبال داشته است.
1397/07/28
19:52:48
5.0 / 5
4326
تگهای خبر: تیم , سایت , فدراسیون , فوتبال
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری