ابهام در فروش الكترونیكی تمام بلیت های داربی ۸۸، در آزادی بلیت فروخته می شود؟

ابهام در فروش الكترونیكی تمام بلیت های داربی ۸۸، در آزادی بلیت فروخته می شود؟

بازی فوتبال: در حالیكه مدیر مجموعه آزادی اعلام نمود با عنایت به تصمیم شورای تامین، تمام بلیت های داربی به صورت الكترونیكی فروخته می گردد اما در سایت بلیت فروشی تنها ۵۰ درصد از ظرفیت طبقه دوم ورزشگاه آزادی برای بلیت فروشی الكترونیكی در نظر گرفته شده است.به گزارش بازی فوتبال به نقل از ایسنا، داربی ۸۸ بین دو تیم استقلال و پرسپولیس، پنج شنبه (۵ مهر) در ورزشگاه آزادی برگزار می شود. ابتدا قرار بود قانون ۱۰-۹۰ در این دیدار اجرا شود اما بعد از برگزاری جلسه شورای تامین، تصمیم بر این شد كه همانند داربی های گذشته، بلیت فروشی به صورت ۵۰-۵۰ بین تماشاگران پرسپولیس و استقلال صورت گیرد.

طبق اعلام نیكوخصال، مدیر مجموعه ورزشی آزادی، با تصمیم شورای تامین تمام بلیت های داربی ۸۸ به صورت الكترونیكی فروخته می گردد تا هیچ بلیتی در روز بازی فروخته نشود. با این وجود با ورود به سایت بلیت فروشی، در بخش اطلاعیه های مربوط به داربی ۸۸ اعلام شده كه" مطابق با نظر شورای محترم تامین استان تهران ۱۰۰% از ظرفیت طبقه پایین و ۵۰% از ظرفیت طبقه دوم ورزشگاه آزادی برای مسابقه داربی ۸۸ به صورت اینترنتی فروخته خواهد شد."

اطلاعیه سایت بلیت فروشی داربی مغایر با صحبت های مدیر مجموعه ورزشی آزادی است و به نظر می آید كه ۵۰ درصد بلیت های طبقه دوم در روز بازی در محل ورزشگاه آزادی فروخته خواهد شد.

البته با عنایت به این كه در تمامی داربی ها نیروهای برقراری امنیت بین هواداران استقلال و پرسپولیس می نشینند تا این دو گروه را از هم جدا كنند، در نتیجه فروش تمام ۷۸ هزار بلیت ورزشگاه آزادی هم غیرممكن است.طبق اعلام سایت فروش الكترونیكی بلیت داربی، تا لحظه ارسال این خبر، پرسپولیسی ها بلیت های بیشتری نسبت به استقلالی ها خریداری نموده اند. هواداران پرسپولیس تا این لحظه ۵۲ درصد بلیت های پشت دروازه و ۴۸ درصد بلیت های پرسپولیس در طبقه دوم و هواداران استقلال ۳۲ درصد بلیت های پشت دروازه و ۲۳ درصد بلیت های استقلال در طبقه دوم را خریداری نموده اند. همینطور تمام بلیت های جایگاه و روبروی جایگاه فروخته شده است.
1397/07/03
14:16:49
5.0 / 5
4529
تگهای خبر: اینترنت , بازی , پرسپولیس , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری