پرسپولیس همچنان منتظر توافق با علی دایی

پرسپولیس همچنان منتظر توافق با علی دایی

بازی فوتبال: باشگاه پرسپولیس با وجود تلاش های بسیار هنوز نتوانسته موافقت علی دایی را برای مطالباتش جلب نماید.به گزارش بازی فوتبال به نقل از ایسنا، طبق قوانین صدور مجوز حرفه ای باشگاه ها باید علاوه بر عرضه مدارك زیرساختی از نظر مالی هم هیچ گونه بدهی نداشته باشند. بر همین مبنا مدیران باشگاه پرسپولیس طی روزهای اخیر تلاش زیادی انجام دادند تا در مدت زمانی كه در اختیار داشتند بتوانند مدارك مالی خویش را برای صدور مجوز حرفه ای AFC به نماینده كنفدراسیون فوتبال آسیا در فدراسیون فوتبال ارائه نمایند اما با این حال كه مهلت آن ها روز گذشته به آخر رسید آن ها نتوانستند رضایت علی دایی را جلب كنند.

البته مدیران باشگاه طی روزهای اخیر مشكل بدهی محمدامین آرام طبع و مسعود همامی را حل كردند اما مبحث طلب علی دایی كماكان پابرجا می باشد.

قرار بود بعد از جدایی سرمربی سابق پرسپولیس از این تیم، باشگاه مالیات قراردادش را بپردازد كه آن ها از این كار امتناع كردند و در ادامه دایی كه از پرداخت نشدن مالیاتش بسیار ناراحت بود به كمیته انضباطی شكایت نمود. وی در ادامه بر مبنای مفاد قراردادش با باشگاه پرسپولیس خواستار درخواست سال سوم قرارداد خود شد.

مدیران فعلی باشگاه با ارسال نامه ای به اداره مالیات مدعی شدند تمام مالیات قرارداد علی دایی را پرداخت خواهند كرد و حالا در تلاش هستند طی روزهای آینده بتوانند رضایت علی دایی را هم گرفته و توافق انجام شده را به كمیته صدور مجوز حرفه ای ارسال نمایند.
1397/06/18
14:17:58
5.0 / 5
4438
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری