پرسپولیس منتظر جام است؛

گفتگوی گرشاسبی با مهدی تاج در مورد سوپرجام

گفتگوی گرشاسبی با مهدی تاج در مورد سوپرجام

بازی فوتبال: به قول مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس، این باشگاه پیگیر در اختیار گرفتن سوپرجام است و حتی سرپرست باشگاه هم در این زمینه با رئیس فدراسیون فوتبال گفتگویی داشته است.به گزارش بازی فوتبال به نقل از مهر، درجریان نشست خبری برانكو ایوانكوویچ كه امروز پنجشنبه و قبل از دیدار فردا برابر نفت مسجد سلیمان برگزار شد، پندار خمارلو مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس در پاسخ به پرسشی در خصوص اینكه «آیا تكلیف جام قهرمانی پرسپولیس در سوپرجام مشخص شد یا نه؟»، اظهار داشت: پرسپولیس قهرمان سوپرجام است. این مورد نیاز به زمان داشت تا سوپرجام را به ما بدهند. قسمتی از گفتگوی آقای گرشاسبی با آقای تاج هم در همین خصوص بوده است. پیگیر این مورد هستیم و حالا دیگر انتظار داریم جام را بدهند تا همه چیز تمام شود.
وی همینطور درباره تكذیبیه باشگاه پرسپولیس درباره قرارداد با ایمن حسین خاطرنشان كرد: قراردادی با ایمن حسین بعنوان بازیكن جدید امضا نكردیم. منكر مذاكره با این بازیكن هم نشدیم. اگر می گویید چرا با سربرگ باشگاه پرسپولیس عكس گرفته است باید بگویم به این خاطر است كه ما اگر پیشنهادی هم بدهیم روی كاغذ خالی نمی دهیم. اما هنوز آقای گرشاسبی قراردادش را امضا نكرده است و مذاكره شده است.
«چرا داور بازی این تیم مقابل نفت مسجد سلیمان تغییر كرده است» خمارلو در پاسخ به این پرسش هم اظهار داشت: در این مورد با ناظر بازی صحبت كردیم اما وی هم دلیلش را نمی دانست. خودمان هم نمی دانیم اما گویا به خاطر بعد مسافت بوده است. به هر حال پرسپولیس همچون تیم هایی است كه بارها از داوری ضربه خورده است. امیدوارم دیگر با اشتباهات داوری روبرو نشویم.

1397/05/25
20:18:18
5.0 / 5
4461
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری