شهناز یاری: صداوسیما با ورزش بانوان مهربان تر باشد، خیلی از مشكلات كم می گردد

شهناز یاری: صداوسیما با ورزش بانوان مهربان تر باشد، خیلی از مشكلات كم می گردد

بازی فوتبال: سرمربی تیم فوتسال بانوان سپیدرود تهران اظهار داشت: جای تاسف دارد در حالیكه فوتسال ما بر بام آسیا تكیه كرده و حرف اول را می زند، اما هیچ اسپانسری از آن ها حمایت نمی نماید. شاید اگر صداوسیما با فوتسال و ورزش بانوان مهربان تر باشد، معضلی كه گریبانگیر تیم های ما است كمتر شود.شهناز یاری سرمربی تیم فوتسال بانوان سپیدرود تهران در گفت وگو با ایسنا به عدم حمایت اسپانسرها از تیم های بانوان به خاطر نداشتن پخش تلویزیونی اشاره نمود و اظهار داشت: اسپانسرها می خواهند دیده شوند. در غیر این صورت هزینه نمی كنند و این یكی از اساسی ترین مشكلاتی است كه كار را برای فوتسال بانوان سخت كرده است.

او افزود: بی نظمی هایی كه در شروع لیگ وجود داشت، بیشتر به خاطر تیم ها بود. اگر قرار بود ۱۴ تیم در لیگ حضور داشته باشند، پنجم مردادماه مسابقه ها شروع می شد اما به ۱۲ تیم تقلیل پیدا كرد و حتی تا روز گذشته هم می گفتند به ۱۱ تیم كاسته می شود و تیم نامی نو معلوم نیست تیم داری كند اما امروز مشخص شد كه این تیم در لیگ شركت می كند. همین بودن و نبودن اسپانسرهایی كه از تیم ها حمایت مالی می كنند، سبب چنین اتفاقاتی است.

یاری در مورد قول كفاشیان در خصوص پخش اینترنتی مسابقه های فوتسال بانوان اظهار داشت: همه بازی ها را پخش نمی كنند بلكه فقط تعدادی از آن ها پخش اینترنتی دارد. البته مقرر است برنامه ای به اسم تب ۴۰ درجه كه دوشنبه شب ها ۹ شب بازی های لیگ فوتسال بانوان را پوشش دهد. امیدوارم این اتفاق ها مثبت باشد و آقایان تمایل پیدا كنند از فوتبال بانوان بیشتر حمایت كنند.

سرمربی تیم فوتسال بانوان سپیدرود در مورد وضعیت آمادگی تیم سپیدرود برای شروع لیگ برتر فوتسال بانوان بیان كرد: یك ماه تمرین كردیم و وضعیت مان خوب است اما دو روز قبل آرزو صدقیانی زاده را كه اخیرا به تیم ما اضافه شده، به علت صدمه دیدگی از دست دادیم و فكر می كنم ۴ هفته از بازی بعدی دور بمانیم. اما برای شروع لیگ آمادگی داریم و تمرین های خوبی را پشت سر گذاشتیم. باید لیگ شروع شود تا ببینیم شرایط تیم های دیگر چگونه است.

او اضافه كرد: همه تیم ها كم و بیش تمرین داشتند. ما هم در این مدت گاهی بین تمرین هایمان وقفه می افتاد ولی در مجموع تمرین های خوبی را پشت سر گذاشتیم.

یاری در مورد بازی با پالایش نفت آبادان كه قهرمان دور قبل لیگ برتر فوتسال بانوان است، اظهار داشت: این تیم یكی از قدیمی ترین تیم های لیگ برتر فوتسال بانوان است و فكر می كنم از نخستین سال های شروع لیگ حضور داشته است. البته امسال تعدادی از بازیكنانش را از دست داده اما برای حریفان مان احترام قائل هستیم و پالایش نفت هم تیم دست و پا بسته ای نیست. چند نفر از بازیكنان دانشگاه آزاد را جذب كرده و تیم خوبی است. بطور قطع بازی سختی در پیش داریم.

سرمربی تیم فوتسال بانوان سپیدرود تهران درباره تغییر نام نگین شبنم به سپیدرود اظهار داشت: مالك سپیدرود و نگین شبنم یكی است. پیش از اینكه این مالك سپیدرود را بخرد، اسپانسر ما بود اما پس از خریدن سپیدرود تصمیم گرفت تیم خانم ها و آقایان را با نام سپیدرود در لیگ داشته باشد.

لیگ برتر فوتسال بانوان ۱۹ مردادماه و با حضور ۱۲ تیم برگزار می گردد. در هفته اول این بازی ها سپیدرود تهران كه نخستین حضور خویش را تجربه می كند به مصاف پالایش نفت آبادان می رود.

تیم سپید رود تهران با بازیكنان و كادر فنی زیر در لیگ برتر فوتسال شركت می كند:

بازیكنان: فرزانه توسلی، سارا شیربیگی، مینا هاشمی، مهسا درویشی، رقیه صومعه، نسترن مقیمی، فاطمه شریف، فاطمه خلجی، آرزو صدقیانی زاده، نسرین قمی، مرضیه توفیقی نسب، سوسن رضاپور، هانیه محمدی، مهناز علیزاده

كادر فنی: شهناز یاری( سرمربی)، پریا چكانی( مدیر تیم)، الهام موسویان( پزشك)، فرشته داداشی( تداركات)، ریحانه ابراهیم و مبینا سماواتی( مسئول رسانه).


1397/05/17
13:04:26
5.0 / 5
4592
تگهای خبر: اینترنت , بازی , بازیكن , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری