خطاب به مدیران استقلال

شفر: یك هفته فرصت دارید پاسپورتم را پس بگیرید، تمدید قرارداد غفوری، جپارف و ابراهیمی مهم می باشد

شفر: یك هفته فرصت دارید پاسپورتم را پس بگیرید، تمدید قرارداد غفوری، جپارف و ابراهیمی مهم می باشد

بازی فوتبال: شفر در نخستین تمرین فصل جدید تیم فوتبال استقلال تهران از حضور دوباره اش به این تیم ابراز شادمانی كرد.به گزارش بازی فوتبال به نقل از ایسنا، وینفرد شفر، سرمربی تیم فوتبال استقلال در نخستین تمرین فصل ۹۸ - ۹۷ در مجموعه ورزشی صنایع دفاع در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: باید اول از همه بگویم كه خیلی خوشحال هستم كه به ایران بازگشته ام و می توانم دوباره با تیمم كار كنم. شما دیدید كه همه بازیكنان هم اكنون در تمرین حضور ندارند، چون كه در بازی های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه حضور دارند. ما بازیكنان مصدومی داریم.
او در ادامه درباره پادوانی نیز، اظهار داشت: شنیده ام كه شرایط درمان پادوانی دارد بهتر و بهتر می گردد. از این بابت خیلی خوشحال هستم. امیدوارم كه او دوباره بتواند به جمع ما برگردد. پادوانی می تواند حتی بعنوان یكی از كادر فنی به ما كمك نماید.
شفر در ادامه اظهار داشت: برای تیم ملی فوتبال ایران در بازی امروزش برابر پرتغال بهترین آرزوها را دارم. یادتان باشد پیش از جام جهانی گفته بودم كه اگر بتوانید مراكش را ببرید، درهای موفقیت به روی شما باز می گردد. اسپانیا و مراكش هر دو برای بازی كردن با ایران عصبی بودند. تیم ملی فوتبال ایران هم اكنون سه امتیاز دارد. فكر می كنم بتوانیم امروز پرتغال را ببرید. تاكتیك تیم ملی ایران خیلی خوب بود. در چنین تورنمنت هایی كار دفاعی خوب می تواند برنده را مشخص نماید و كار تهاجمی می تواند برنده بازی را مشخص نماید. اگر تیم ملی ایران مقابل اسپانیا اندكی شانس و اعتماد به نفس بیش تری داشت می توانست نتیجه بهتری بگیرد. تیم ملی ایران برابر اسپانیا سه، چهار موقعیت خوب داشت. امیدوارم بازی امشب مقابل پرتغال را ببرید، این برای فوتبال ایران خوب است. بابت بازیكنانم خیلی خوشحال هستم همچون امید ابراهیمی و مجید حسینی خیلی خوب مقابل اسپانیا بازی كردند. هم چنین بیرانوند دروازه بان پرسپولیس عملكرد خیلی خوبی داشت. فكر كنم در این بازی پنج، شش بازیكن كه در لیگ ایران بازی می كردند به میدان رفته بودند، می توانست پژمان منتظری هم بازی برسد. این یك تضمین است كه لیگ ایران بهتر از آن چیزی است كه خارجی ها نسبت به لیگ ایران تصور می كنند و هم چنین استقلال و پرسپولیس در نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا در منطقه غرب هستند.
سرمربی تیم فوتبال استقلال درباره تیام نیز، اظهار داشت: شاید تیام پس فردا باز گردد. امیدوارم كه باشگاه چاره خوبی برای این مورد پیدا كند. ما وقت زیادی نداریم و برای لیگ قهرمانان آسیا و هم چنین فصل جدید لیگ برتر این بازیكن را لازم داریم.
او درباره رضایتش در مورد جذب بازیكنانی كه استقلال در این فصل گرفته است، اظهار نمود: من درباره بازیكنان جدید بارها با باشگاه صحبت كرده ام. تمركزی كه ما در فصل نقل و انتقالات داشتیم، برای جذب بازیكنان جوانی بود برای آینده باشگاه. باشگاه پنج، شش بازیكن جوان برای آینده و آكادمی جذب كرد. بازیكنان جدید باید برای جایگاه خود در باشگاه بجنگند. باید ببینیم پس از جام جهانی روسیه برای بازیكنان ملی پوشمان چه اتفاقی خواهد افتاد. كسی نمی داند چه اتفاقی رخ خواهد داد. قرارداد وریا به اتمام رسیده است و مجید حسینی می تواند با پول كم از باشگاه جدا شود. البته من شرایط در قرارداد را متوجه نمی شوم. باید سطح این بازیكنان در حد یك میلیون دلار باشد.
سرمربی استقلال در ادامه اظهار داشت: امید نورافكن، مجید حسینی زمانی كه به باشگاه آمدند می گفتند شاید بتوان در تركیب اصلی حاضر شوند. بعد از ۹ ماه دیدیم كه مجید حسینی یكی از بهترین مدافعان آسیا است و امید نورافكن هم به اروپا رفت. امیدوارم كه بازیكنان جدید بدانند كه این كار شدنی است و تلاش خویش را كنند.
شفر اظهار داشت: چیزی كه خیلی مهم می باشد، قرارداد با وریا غفوری، جپارف و امید ابراهیمی است.
سرمربی استقلال اظهار داشت: خیلی از باشگاه ها هم چون سپاهان، بازیكنان خیلی خوبی دارند. این تضمین وجود ندارد كه ما بگوییم بطور قطع مثل فصل گذشته خوب بازی می نماییم. همه تیم ها قوی تر و خوب شده اند.
او درباره بازی در لیگ قهرمانان اروپا مقابل السد قطر، اظهار نمود: السد ژاوی را دارد و هم چنین بازیكنان گران قیمتی را جذب كرده است.
شفر درباره جذب بازیكنان خارجی همچون الحاجی گرو، اظهار داشت: هفت ماه پیش كه ما می خواستیم بازیكن خارجی جذب نماییم همه می گفتند كه در ایران شرایط دشوار می باشد. ایجنت هایی از ایران به بازیكنان گفته بودند كه به ایران و تیم فوتبال استقلال نروند، الان می بینیم كه گرو می خواهد بیاید. چرا؟ چون كاری كه انجام دادیم خیلی خوب بوده و گرو هم می تواند همان كاری را انجام دهد كه تیام در استقلال انجام دهد.
سرمربی استقلال هم چنین در ادامه صحبت های خود درباره نبودن بازیكنانی هم چون قربانی، برزای، حسین حسینی، جابر انصاری در تمرین امروز (دوشنبه) باشگاه، اظهار نمود: من فهرست به باشگاه عرضه كرده ام چه بازیكنانی را نیاز داریم.
او ادامه داد: استقلال در رنكینگ جهانی رتبه اش بهتر شده است. زمانی كه كار ما با حضور قطعی بازیكنان تمام شود، آن موقع می توانم در مورد ماندن و یا نماندن این بازیكنان صحبت كنم. باشگاه باید با این بازیكنان مذاكره كند.
او درباره اتهامات مالی كه به او زده اند، اظهار داشت: من این را در فرودگاه شنیدم. نمی دانم چه كسی پاسپورت من را گرفت. چنین چیزی ممكن نیست. اگر پاسپورت من تا یك هفته دیگر باز نگردد باشگاه دچار مشكل بزرگی خواهد شد. این مورد وظیفه باشگاه است و استقلال باید هر چه سریع تر این اتفاق را بر طرف كند. من می دانم كه باشگاه مشكل مالی دارد و اعضای باشگاه باید به مدیریت كمك نماید.
سرمربی استقلال در پاسخ به این پرسش كه در قراردادش با استقلال مالیات بر عهده كدام طرف است؟ اظهار داشت: این قرارداد من است و نمی توانم در این باره با شما صحبتی كنم.
او در مورد بویانگ، اظهار داشت: باشگاه باید با ایجنت او صحبت كند. سپس تصمیم گیری كند كه چه كاری باید انجام دهد.
شفر در ادامه و در پاسخ به این سوال كه با عنایت به این كه انتظارات از شما بالا است، می توانید استقلال را قهرمان كنید؟ پاسخ داد: من آدم بسیار خوش بینی هستم. من نمی توانم به بازیكنانم بگویم كه شانس تان كم یا زیاد است. این موفقیت زمانی ممكن می گردد كه همه به هم كمك كنند و همه در یك مسیر با هم كار نماییم. من اصلا نمی پذیرم كه حتی یك نفر با تمام وجودش برای استقلال كار نكند. ما در مقابل هواداران مان مسوول هستیم. ما بهترین هواداران را در ایران و آسیا داریم.
شفر درباره تیم ملی فوتبال كشورش آلمان، با عنایت به این كه یك شكست و یك پیروزی را كسب كرده است، اظهار داشت: كار ما خیلی دشوار می باشد. آلمان در بازی دومش توانست نتیجه را در آخرین لحظه عوض كند. آلمان در مقابل تكنیك تیم مكزیك ماند و نتوانست كاری انجام بدهد.
سرمربی استقلال درباره حضور مربی بدنساز استقلال نیز، اظهار داشت: این مربی سابقه حضور در بایرن مونیخ را دارد. به احتمال زیاد فردا (سه شنبه) به ایران می آید تا در روز چهارشنبه در تمرینات حاضر شود. فیلیپ خوشحال است كه به تیم ما اضافه می گردد و مقرر است كارهای مربوط به پاسپورتش صورت گیرد.
او در انتها اظهار داشت: اردوی تداركاتی برای استقلال خیلی مهم می باشد. این كه بتوانیم دو روز در هفته تمرین داشته باشیم و بازی های تداركاتی قوی داشته باشیم مطمئنا به تیم كمك خواهد نمود. من می خواهم به استقلال كمك كنم تا حرفه یی شود. مطمئنا اگر تیمی پیدا شود به دنبال برگزاری یك اردوی خوب هستیم تا با قدرت ظاهر شویم. اول باید بازی تداركاتی مشخص شود و بعد مكان اردو.1397/04/04
13:15:40
5.0 / 5
4607
تگهای خبر: بازی , بازیكن , پرسپولیس , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری