در گفتگو با مهر عنوان شد:

بزرگترین ضعف تیم ملی فوتبال ایران، ضربه بدی به كی روش وارد شد!

بزرگترین ضعف تیم ملی فوتبال ایران، ضربه بدی به كی روش وارد شد!

بازی فوتبال: سرمربی پیشین تیم فوتبال استقلال با اشاره به اینكه نداشتن بازیهای تداركاتی بزرگترین ضعف تیم ملی ایران در جام جهانی خواهد بود اظهار داشت: كی روش هم از این بابت ضربه بدی خورد.پرویز مظلومی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به شرایط تیم ملی فوتبال ایران در آستانه آغاز رقابت های جام جهانی و لغو بازی های تداركاتی تیم ملی اظهار داشت: برگزار نشدن این بازی ها ضربه بدی به فوتبال ما زده است.
وی ادامه داد: كادرفنی تیم ملی با انجام این بازی های تداركاتی نقطه ضعف تیمش را بیشتر شناسایی می كرد و برای رفع آن تدبیر می كرد اما متاسفانه بازی با كوزوو هم لغو شد و این می تواند دست كی روش را برای مرتفع ساختن نقاط ضعف تیمش ببندد.
وی تصریح كرد: فدراسیون باید در این خصوص با شفافیت كامل به مردم توضیح دهد كه چرا چنین اتفاقی رخ داد و درست پیش از چند روز مانده به جام جهانی بازی ها برگزار نمی گردد. آیا این مورد به تحریم ها مربوط است یا مشكلی دیگر وجود دارد.
سرمربی پیشین استقلال خاطرنشان كرد: اگر با یونان قرارداد بسته بودیم برای دیدار دوستانه، حالا فدراسیون ما به راحتی می تواند از آنها شكایت كند اما آنطور كه از شواهد پیداست مشخص است چنین اتفاقی رخ نداده و فدراسیون یونان هم پاسخگو نخواهد بود.
پرویز مظلومی در ادامه تصریح كرد: هیچ مربی در ایران مثل كارلوس كی روش حمایت نشد. وزارت ورزش، مجلس و مردم همگی از این سرمربی حمایت كردند تا او بتواند با روحیه ای بالا به كارش ادامه دهد. حالا انتظارات از این سرمربی بالا رفته و همه منتظرند ببینند وی در جام جهانی چه خواهد نمود.
وی در پاسخ به این پرسش كه آیا تیم ملی می تواند در سه دیدار خود برابر مراكش، پرتغال و اسپانیا موفق باشد، اظهار داشت: باید بپذیریم كه بازی های سختی را در پیش داریم. تدارك كافی نداشته ایم و همین مشكل بزرگی برای ما به وجود آورده است و هنوز بازیكنان ما در شرایط آمادگی كامل نیستند. ما تنها در این مدت یك بازی خوب را با تركیه انجام دادیم و نمی توانیم انتظار داشته باشیم با یك بازی تمام نقاط ضعفمان برطرف شود.
سرمربی پیشین تیم فوتبال ب ایران تصریح كرد: متاسفانه می بینیم حریفان ما با تیم های بزرگ و صاحب نام بازی برگزار می كنند اما ما بازی كه برگزار نمی نماییم هیچ، اگر هم چنین اتفاقی رخ دهد با كشوری مثل سیرالئون بازی می نماییم كه متاسفانه هیچ جایگاه و مقامی در فوتبال دنیا ندارد و تنها باید منتظر باشیم ببینیم بازیكنان ما در مقابل حریفان بزرگ چه خواهند كرد و آیا موفق خواهند شد یا خیر.
سرمربی پیشین استقلال در مورد نقاط ضعف تیم ملی هم اظهار داشت: متاسفانه پس از بازی با تركیه همه روزبه چشمی را مقصر این شكست می دانستند. چشمی بازیكن بزرگی است برای استقلال بازی های خوبی انجام داده اما اعتقاد دارم تعویض پست های بازیكنان مقابل تركیه كه با خواسته كی روش صورت گرفته است تا حدودی توان بازیكنان را پایین آورد. تاكنون ندیده بودم انصاری فر در نقش هافبك بازی كند و یا مسعود شجاعی هافبك دفاعی شود. البته این نظر كی روش است و می خواهد بازیكنانش را در پست های مختلف آزمایش كند. اما نباید حالا كه مقابل تركیه باختیم همه تقصیرها را به گردن یك بازیكن بیندازیم.
مظلومی در مورد خط هافبك و حمله تیم ملی ایران هم اظهار داشت: بازیكنان خوش تكنیك، قوی و خوش فكری در این دو خط داریم و اگر بتوانیم خط دفاعمان را سروسامان داده و بهتر نماییم، اساساً می توانیم عملكرد قابل قبولی در جام جهانی داشته باشیم و مطمئناً كی روش آنقدر باهوش هست كه تا شروع جام بهترین ها را برای دیدار با مراكش انتخاب نماید.
وی در پاسخ به این سوال كه آیا امسال در لیگ برتر مربیگری خواهید كرد یا خیر، اظهار داشت: من ۳ پیشنهاد از تیم های لیگ برتری دارم. برنامه خویش را عرضه كردم و منتظر جواب آنها هستم. البته تحت هر شرایطی مربی گری نخواهم كرد و بر یك سری از اصول های خود پایبند هستم و نمی خواهم جایی بروم كار كنم كه اصول را زیر پا بگذارم.
مظلومی در پاسخ به این سوال كه از چه تیم هایی پیشنهاد دارید؟ اظهار داشت: اجازه دهید اول وضعیت مشخص شود، بعد به شما خواهم گفت و هم اكنون حرفی نخواهم زد تا ببینیم در آینده چه اتفاقی رقم خواهد خورد.
وی در انتها و در پاسخ به این پرسش كه آیا سه تیمی كه شما از آن صحبت می كنید هر سه جنوبی هستند، با خنده اظهار داشت: ان شاءالله ظرف روزهای آینده مشخص خواهد شد. اما امیدوارم مثل استقلال خوزستان نشود كه همه چیز تمام شده بود اما به یكباره اتفاقی رخ داد و جابجایی هایی صورت گرفت.

1397/03/17
20:26:11
5.0 / 5
4593
تگهای خبر: بازی , بازیكن , تیم , تیم ملی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری