بابادی: واگذاری امتیاز نفت مسجدسلیمان بحث تهی و بی اساسی است

بابادی: واگذاری امتیاز نفت مسجدسلیمان بحث تهی و بی اساسی است

بازی فوتبال: مدیرعامل باشگاه نفت مسجدسلیمان مبحث مطرح شده در مورد واگذاری امتیاز این تیم را یك بحث تهی و بی اساس دانست.كیوان بابادی در گفت وگو با ایسنا، در مورد صحبت هایی در خصوص واگذاری امتیاز نفت مسجدسلیمان به علت استعفای اعضای هیات مدیره این باشگاه بعد از سقوط تیم از لیگ برتر به لیگ یك، اظهاركرد: چنین موضوعی صحت ندارد و بحث واگذاری امتیاز نفت، یك بحث تهی و بی اساس است. هیات مدیره باشگاه همان هیات مدیره سابق در زمان حضور تیم در لیگ برتر است و هیچ استعفایی در كار نبوده است. همینطور به صورت رسمی هیچ تغییری در اساسنامه مربوطه كه ثبت شركت ها شود، به وجود نیامده است.

وی در پاسخ به این سوال كه سازمان لیگ هم استعفای این اعضا را تایید كرده است، اظهار داشت: سازمان لیگ نامه ای در خصوص این كه اعضای هیات مدیره مربوط به همان سال حضور در لیگ برتر استعفا داده اند، به ما ارسال كرده است كه باید بگویم با عنایت به این كه آن زمان نفت مجددا به لیگ یك سقوط كرد و دوباره در اختیار باشگاه مناطق نفت خیز جنوب قرار گرفت و سپس هیچ عكس العملی از جانب باشگاه مناطق نفت خیز نسبت به بدهی ها و مشكلات حضور نفت در لیگ برتر نداشت، اعضای هیات مدیره هم با عنایت به بلاتكلیفی و این كه كسی پاسخگوی آن ها نبود، نامه ای به سازمان لیگ ارسال و عنوان كردند كه ما دیگر هیچ مسئولیتی نداریم.

مدیرعامل باشگاه نفت مسجدسلیمان ادامه داد: این اعضا هیچ استعفای رسمی نداشتند و الان هم رسما اعضای هیات مدیره همان اعضای هیات مدیره سال حضور تیم در لیگ برتر است. به هر حال هیچ نگرانی در این زمینه وجود ندارد و قرار هم نیست امتیاز تیم واگذار شود، ضمن این كه نفت مسجدسلیمان متعلق به مردم است و خط قرمز همه ما نفت مسجدسلیمان است و هیچ كسی نباید در ذهنش خطور كند كه می تواند این امتیاز را از مسجدسلیمان خارج كند. پس تیم شیران زاگرس همچنان به فعالیت خود ادامه می دهد.

وی در ادامه در پاسخ به این سوال كه مذاكرات برای ادامه همكاری با محمود فكری چگونه پیش رفته است؟ اظهار داشت: روز گذشته مذاكراتی داشتیم و نگاه مدیران، مجموعه هیات مدیره و مدیران شهری مسجدسلیمان به ادامه همكاری با محمود فكری است. خود آقای فكری هم به ادامه همكاری با نفت مسجدسلیمان تمایل نشان داده، هر چند كه مذاكراتی هم با تیم های دیگر داشته است. در هر صورت با عنایت به این كه باشگاه و فكری با این نیت كه با یكدیگر ادامه همكاری داشته باشند، پای میز مذاكره نشستند، صحبت های خوبی هم صورت گرفت. به هر حال فكری خواسته های خویش را در مورد مباحث مالی و بودجه ای و این كه چه میزان پول در اختیارش قرار بگیرد تا بتواند تیم خوبی را ببندد، مطرح كرد.

بابادی در پاسخ به این سوال كه به نظر می رسد باتوجه به تمایل او و فكری برای ادامه همكاری بهتر است هر چه سریع تر قرارداد این مربی منعقد شده تا كار آغاز شود و از تیم های دیگر عقب نمانند، عنوان كرد: سطح لیگ یك و لیگ برتر از نظر فنی و بودجه ای متفاوت می باشد و به نظرم باید كارشناسی تر به این مورد نگاه نماییم. هم اكنون باشگاه نفت مسجدسلیمان هیچ اسپانسری ندارد و دیگر مناطق نفت خیز جنوب هم به آن كمكی نخواهد داشت و فرق ما با باشگاه های دیگر این است كه آن باشگاه ها برای فصلی كه مقرر است كار خویش را شروع كنند، تعیین بودجه خواهند داشت ولی ما با عنایت به این كه نمی دانیم چه كسی مقرر است به ما كمك نماید، طبیعتا با احتیاط بیشتر و نگاه اقتصادی تر به مبحث نگاه می نماییم. پس این گونه نیست كه ما محمود فكری را نمی خواهیم.

وی اضافه كرد: ما با حداقل توان مالی به مبحث نگاه می نماییم زیرا هیچ بودجه ای برای ما تعریف نشده است و اگر می دانستیم چقدر بودجه در اختیارمان است، به آقای فكری می گفتیم، با عنایت به این كه ما هم علاقه مند به ادامه همكاری با شما هستیم، برنامه های خویش را با عنایت به این مقدار بودجه كه در اختیارمان است، تنظیم كنید. به هر حال با عنایت به این كه تصمیم گیری در مورد انتخاب سرمربی جزو اختیارات من نیست و به صورت جمعی در مورد آن تصمیم گیری می نماییم و باز هم تاكید می كنم دلیلش همان برنامه مالی است، قرار شد برنامه آقای فكری را از نظر بودجه ای كه برای بستن تیم نیاز دارد در اختیار هیات مدیره باشگاه قرار دهم تا موضوعات بررسی شود. در هر صورت ما روز گذشته از فكری خواستیم برنامه های مدون خویش را طی امروز و فردا در اختیارمان بگذارد تا بدانیم بازیكنان مورد نظرش چه كسانی هستند و جزئیات كارش به چه صورت است.

مدیرعامل باشگاه نفت مسجدسلیمان اظهار داشت: ما صدای مردم را می شنویم و طبیعتا تیمی را می بندیم كه مردم شاد باشند و با آن لذت ببرند. بطور قطع به دنبال این هستیم كه فصلی آرام را داشته باشیم و بتوانیم برنامه های میان مدت و بلندمدت مان را دنبال نماییم. اكنون هم اصلی ترین برنامه كوتاه مدت مان تعیین تكلیف سرمربی تیم مان است. ما ابتدا هوادار و عاشق نفت هستیم و بعد در نفت مسجدسلیمان مسئولیت داریم و همراه با هواداران به یك مبحث كه موفقیت تیم و سربلندی استان و شهرمان است، فكر می نماییم.

وی ادامه داد: تلاش ما این است كه هر چه سریع تر به آن چه صلاح تیم، مردم و باشگاه است، دست پیدا نماییم. این گونه گفته می گردد كه ما تمایلی به ادامه همكاری با فكری نداریم، در حالیكه اصلا این مورد صحیح نیست ولی حق طبیعی مان است كه اگر به هر نحوی نتوانستیم فكری را مجاب نماییم كه با حداقل بودجه بتواند برای ما كار كند به گزینه های دیگر هم فكر نماییم، ضمن این كه ما قدردان محمود فكری و مجموعه ای كه سبب صعود تیم به لیگ برتر شد هم هستیم. صعود به لیگ برتر یك كار تیمی بود و خیلی ها در این موفقیت نقش داشتند.

بابادی عنوان كرد: در هر صورت ما باید بدانیم چه مقدار پول در جیب مان است تا بر مبنای آن بتوانیم خرید نماییم و آن چیزی كه اكنون سبب شده در كار ما تعلل تولید شود، نبود اسپانسر و بودجه است. ما با عنایت به واقعیت ها و توان مان تصمیم می گیریم و تلاش می نماییم حداقل احساسات را در كارمان وارد نماییم و این به این مفهوم نیست كه نگاهی به ادامه همكاری با آقای فكری نداریم، بلكه گزینه اول ما، مسئولان و هیات مدیره، آقای فكری است.

وی تصریح كرد: من نماینده مردم در باشگاه نفت مسجدسلیمان هستم و امیدوارم اجازه داده شود كه ما هرچه سریع تر تمركزمان را روی كار بگذاریم تا به گونه ای تیم را ببندیم كه دلخواه مردم باشد. من با تمام توان پای كار هستم و برنامه دارم. آغاز كار كمی دشوار می باشد اما در ادامه با برنامه های مردم محور كار را پیش خواهیم برد.
1397/03/08
23:21:01
5.0 / 5
4560
تگهای خبر: تیم , سرمربی , لیگ
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری