پنجعلی: باید به تصمیم كی روش احترام گذاشت، الان باید فقط از تیم ملی حمایت شود

پنجعلی: باید به تصمیم كی روش احترام گذاشت، الان باید فقط از تیم ملی حمایت شود

بازی فوتبال: پیشكسوت فوتبال ایران می گوید او هم از دعوت نشدن جلال حسینی به تیم ملی ناراحت بوده اما الان فقط می خواهد از تیم ملی حمایت كند.به گزارش بازی فوتبال به نقل از ایسنا، ۱۹ روز تا شروع جام جهانی باقی مانده است. بازیكنان تیم ملی ایران كه در اردوی آماده سازی به سر می برند، در مصاحبه های خود از رسانه ها و مردم می خواهند كه تا می توانند از تیم ملی حمایت كنند تا آنها هم با دلگرمی پا به این رقابت ها بگذارند.

محمد پنجعلی، پیشكسوت فوتبال ایران كه در ایام گذشته به خاطر دعوت نشدن برخی بازیكنان شاخص به تیم ملی از كی روش انتقاد كرده بود، به خاطر موفقیت تیم ملی از مواضعش كوتاه آمده و فقط می خواهد از تیم ملی حمایت كند. وی در گفت وگو با ایسنا اظهار نمود: در هفته گذشته به خاطر لیست تیم ملی و دعوت نشدن برخی بازیكنان شرایط ناراحت كننده ای به وجود آمد. من خودم هم ناراحت بودم اما الان فقط باید از تیم ملی حمایت شود. من خودم در این شرایط بوده ام و می دانم پشتیبانی از بازیكنان و تیم ملی چه كمكی خواهد بود.

او ادامه داد: بازی های دوستانه خوبی هم مقرر است انجام دهیم. جام جهانی آوردگاه بسیار بزرگی است كه حتی المپیك هم این تماشاچی را ندارد. امیدوارم تیم ملی از لحاظ فنی بازی های خوبی انجام دهد و هم بازیكنان باید مواظب باشند تا در آنجا فرهنگ واقعی مان را نشان بدهند.

پنجعلی در با بیان این كه برخی شوخی های ناپسند مردم در فضای مجازی با ملی پوشان می تواند در روحیه آنها اثرگذار باشد، اظهار داشت: برخی مواقع در فضای مجازی به نظراتی برمی خورم كه شایسته یك قهرمان ملی نیست. خود انسان باید یك ترمز دستی برای برخی رفتارهایش قائل بشود كه آن هم وجدانش است. قرار نیست ما هر چه دلمان خواست را در فضای مجازی بگوییم. این جاست كه باید فرهنگ خودمان را نشان بدهیم. ملی پوشان ما راهی جام جهانی اند. اگر خودمان این كارها را می نماییم دیگر از غریبه ها چه انتظاری داریم؟ این صحبت ها در سطح دنیا هم گردش پیدا می كند و خوب نیست.

كاپیتان پیشین پرسپولیس خطاب به هواداران این باشگاه خاطرنشان كرد: من هم به دعوت نشدن جلال حسینی اعتراض داشتم اما در نهایت باید به تصمیم كی روش احترام بگذاریم. دعوت نشدن سید جلال مورد تایید من بعنوان یه پیشكسوت و مردم نبوده اما الان نباید به این مسائل بپردازیم و تیم ملی باید در آرامش باشد چون این مساله جنبه ملی دارد. همه بازیكنان بچه های ایران هستند و باید به آنها دلگرمی بدهیم تا با افزایش اعتماد به نفس شان بازی های خوبی انجام بدهند. من از این طریق خواهش می كنم كه ۱۹ روز مانده به جام جهانی فقط از تیم ملی حمایت نماییم.

او در انتها در مورد شرایط باشگاه پرسپولیس هم اظهار داشت: متاسفانه مشكلاتی مثل بسته بودن پنجره نقل و انتقالات و رفتن برخی بازیكنان در باشگاه وجود دارد. این مسائل همیشه وجود داشته است. همه باشگاه ها حرفه ای هستند به جز باشگاه های ایران. به خاطر نبودن یك تفكر حرفه ای همیشه با بدهی و محرومیت مواجه بودهایم. كار پرسپولیس در این مرحله دشوار می باشد. بازیكنان باید با ماندنشان در تیم، به پرسپولیس كمك كنند. باشگاه هم باید شرایطی به وجو آورد كه نه سیخ بسوزد نه كباب.
1397/03/05
14:14:06
5.0 / 5
4619
تگهای خبر: بازی , بازیكن , پرسپولیس , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری