در گفتگو با مهر عنوان شد:

توضیحات مترجم برانكو در مورد ویدئو جنجالی اش به همراه محسن مسلمان

توضیحات مترجم برانكو در مورد ویدئو جنجالی اش به همراه محسن مسلمان

بازی فوتبال: مترجم سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در مورد ویدئویی كه از وی به همراه هافبك پرسپولیس انتشار یافته است توضیحاتی ارائه نمود.اصغر نیك سیرت بعد از انتشار ویدئویی از وی به همراه محسن مسلمان كه در آن لفظ ناشایستی به كار رفته است در گفتگو با خبرنگار مهر توضیحاتی عرضه كرد و اظهار داشت: من اینقدر به برانكو نزدیك هستم و همه چیز هم را می دانیم كه حد و حدود ندارد.
وی ادامه داد: یك مترجم علاوه بر ترجمه باید راز دار مربی اش باشد. وقتی این ویدئو بیرون آمده جو بدی ضد من راه افتاده است اما همه می دانند كه رابطه ای فراتر از مربی و مترجم بین ماست. دیوانه نیستم كه خودم را از نان خوردن بیندازم.
نیك سیرت ادامه داد: شاید بعضی ها به دنبال این باشند كه برای ما حاشیه درست كنند و جایگاه من را پیش برانكو خراب كنند. من این ویدئو را به برانكو هم نشان دادم كه وی خاطرنشان كرد من تو را می شناسم. این فقط یك كری فوتبالی بود و لفظ بدی به كار نبردم. با این حال اگر ذهنیتی تولید كرد عذرخواهی می كنم.
وی ادامه داد: پیش از بازی با مسلمان صحبت كردم كه در همین مورد كری خوانی فوتبالی بود. همه می دانند كه این كری ها در فوتبال وجود دارد. آنهایی كه من را می شناسند می دانند كه چگونه انسانی هستم.

1397/02/08
10:28:39
5.0 / 5
4557
تگهای خبر: فوتبال , مربی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری