انتقاد فدراسیون فوتبال از رضا رشیدپور: تصویر پیراهن تیم ملی جعلی است

انتقاد فدراسیون فوتبال از رضا رشیدپور: تصویر پیراهن تیم ملی جعلی است

بازی فوتبال: روابط عمومی فدراسیون فوتبال درباره انتشار تصویری از پیراهن تیم ملی توضیحاتی ارائه نمود.به گزارش بازی فوتبال به نقل از ایسنا و به نقل از فدراسیون فوتبال، روابط عمومی این فدراسیون درباره انتشار تصویر منتسب به پیراهن تیم ملی در جام جهانی روسیه ۲۰۱۸ اطلاعیه ای منتشر نمود.

در این مطلب آمده است:

در حالیكه روزشمار جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، به عدد ۵۹ رسیده و همه دنیا در تب و تاب آغاز این رویداد بزرگ است، فصل مشترك ۳۱ تیم حاضر از جمع ۳۲ تیم، لذت بردن از فضای بی بدیل حضور در روسیه است و بی گمان، فقط تیم ملی ایران است كه با برخی كج سلیقگی ها تحت فشارهای عجیب، هر روز با مشتی شایعه روبرو می شود؛ فشارهایی كه در كمال تاسف حتی تا راهروهای رسانه ملی و روی آنتن هم پیش می روند.

متاسفانه، این روند ناصواب و رو به افزایش در سطح رسانه های رسمی، به برنامه صبحگاهی "حالا خورشید" - كه قاعدتا باید در افزایش نشاط و امید در جامعه نقش آفرین باشد - هم كشیده شده و مجری برنامه، در خوش بینانه ترین حالت ممكن، به علت نداشتن اطلاع لازم، ضمن اعلام خبر رونمایی رسمی فدراسیون فوتبال از پیراهن تیم ملی، شایعات فضای مجازی را به آنتن رسمی مملكت منتقل می كند و بعد در ادامه با ادبیاتی دور از شأن، انواع و اقسام نیش و كنایه ها را به پیراهن ملی كه البته از نظر خودش رسمی است نثار می كند.

پرسش روشن در این میان این است:

آقای رشیدپور!

خبر شما در خصوص این كه تصویر نشان داده شده در برنامه حالا خورشید، پیراهن رسمی تیم ملی است از كجا آمده؟

یعنی فردی كه سال هاست در رسانه ملی وظیفه خطیر تهیه كنندگی و اجرا را بر عهده دارد، تنها و تنها در شبكه های مجازی سیر می كند و حتی حاضر نیست یك بار خبری را از منابع رسمی اش پیگیری كند؟

آیا واقعا چنین روندی ممكن است؟

آیا این كار از قوائد رسانه ای كه رشیدپور بر آن تاكید دارد و مهم تر از آن، حقوق اخلاقی پیروی می كند؟

آیا رضا رشیدپور می پذیرد هر شایعه ای منتسب به وی یا برنامه حالا خورشید در سطح گسترده منتشر شود و بعد روی آن تفسیر و نقد هم صورت گیرد.

۵۹ روز تا جام جهانی و آغاز بزرگ ترین رویداد ورزش جهان باقی مانده است.

آیا وقت آن نیست ما هم به جمع آن ۳۱ تیم دیگر بپیوندیم و لذت دوست داشتنی حضور در روسیه را ببریم؟

آقای رشیدپور! بامداد به خیر...
1397/01/27
16:00:34
5.0 / 5
4554
تگهای خبر: تیم , تیم ملی , فوتبال
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری