جباری: برخی مشاوران شفر تیشه به ریشه استقلال می زنند، دست حاشیه سازان رو می گردد

جباری: برخی مشاوران شفر تیشه به ریشه استقلال می زنند، دست حاشیه سازان رو می گردد

بازی فوتبال: پیشكسوت استقلال می گوید بعضی از اطرافیان وینفرد شفر ضد استقلالی هستند.علی جباری در گفت وگو با ایسنا، درباره روند نتایج استقلال و بحث تمدید قرارداد شفر بیان كرد: این استقلال همان تیم منصوریان است كه شفر موفق شده با آن نتایج خوبی بگیرد. ما بارها به منصوریان گفتیم كه مشاوران خوبی ندارد ولی زیاد به این مساله توجه نكرد. به هرحال روند نتایج به شكلی بود كه نیاز بود یك شوك به تیم وارد شود و شفر به جای منصوریان آمد. وی در استقلال خوب كار كرده و زحمت زیادی كشیده است. اگر یادتان باشد وقتی او به استقلال آمد مخالفان زیادی داشت و می گفتند او پیرمرد است ولی آمد و كار كرد. از تجربیاتش بهره برد و موفق بود.

او ادامه داد: اما درباره بحث تمدید قرداد شفر، افتخاری درست می گوید. روز اول كه شفر آمد قرار بود یك آنالیزور یعنی پسرش را به تیم بیاورد و در ادامه هم دستیارانی را به استقلال آورد. مبلغ قراردادش هم مشخص بود و قرار بود برای سال بعد هم رقمش یك درصد مشخصی اضافه شود. حالا این كه یكسری مشاور ضد استقلالی دورش جمع شده اند سبب این بحث های اخیر شده است. ما باید به قول و قرارهایمان پایبند باشیم تا مشكلی تولید نشود. من منكر زحمات شفر نیستم و معتقدم او خیلی هم خوب كار كرده است ولی باید به قول و قرارها پایبند باشد و خواسته های معقولی داشته باشد.

پیشكسوت استقلال در انتها و در پاسخ به این سوال كه نظرش راجع به این كه منتظری بازیكن استقلال خواستار تمدید قرارداد شفر شده چیست، اظهار داشت: بهتر است نه فقط منتظری، بلكه سایر بازیكنان مسائل مربوط به مدیریت باشگاه را در اختیار مدیرعامل بگذارند و در این زمینه صحبت نكنند. تجربه من نشان داده است كه هروقت بازیكن در این مسائل دخالت كرده، در نهایت اتفاقات خوبی رخ نداده است.

او ادامه داد: متاسفانه باید بگویم كه ظاهرا بعضی از مشاوران شفر در ظاهر استقلالی هستند ولی در عمل دارند تیشه به ریشه استقلال می زنند. من معتقدم كه شفر باید به حرف هایی كه روز اول در ایران زد پایبند باشد. افتخاری تلاش خوبی در استقلال دارد و ما دیده ایم كه او بخش بزرگی از بدهی ها را پرداخت كرده است و باید حمایت شود. متاسفانه یك عده مگس دور شیرینی شده اند و برای تیم مشكل تولید می كنند. به این حاشیه سازان می گویم كه استقلال باشگاهی است با ۷۰-۸۰ سال قدمت. مطمئنا این افراد حاشیه ساز كه به دنبال مسائل دیگری هستند، با گذر زمان دستشان رو خواهد شد.
1397/01/19
14:14:40
5.0 / 5
4571
تگهای خبر: بازی , بازیكن , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری